LSU'dan Olivia Dunne, şöhretle ilgili soru üzerine kendisinin sadece 'sıradan bir kız' olduğunu iddia etti

HalaycıBaşı

New member
Bu makaleyi ücretsiz okuyun!

Üstelik ücretsiz hesabınızla binlerce makaleye, videoya ve daha fazlasına sınırsız erişim elde edin!

Geçerli bir e.

E-postanızı girerek, Mali Teşvik Bildirimimizi içeren Haberler Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz. İçeriğe erişmek için e-postanızı kontrol edin ve verilen talimatları izleyin.

LSU'nun yıldız jimnastikçisi Olivia Dunne, Tigers'ın Sprouts Farmers Market Collegiate Quad için Utah'a gitmek üzere yola çıktığı sırada takımın Instagram sayfasında hızlı bir Instagram soru-cevap etkinliği gerçekleştirirken “Hannah Montana”dan bir sayfa aldı.

Dunne'a “ünlü olmanın tuhaf olup olmadığı” soruldu. Miley Cyrus'un karakteri Hannah Montana'nın “Ordinary Girl” şarkısıyla yanıt verdi. Daha sonra etkileşimi kendi Instagram Hikayelerinde yeniden yayınladı. Sosyal medya platformunda 5 milyona yakın takipçisi var.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

LSU Tigers jimnastikçi Olivia Dunne, 15 Nisan 2023'te Fort Worth, Teksas'taki Dickies Arena'da düzenlenen NCAA Kadınlar Ulusal Jimnastik Turnuvası Şampiyonasında. (Jerome Miron-USA TODAY Sports)

“Ben sadece sıradan bir kızım. Bazen tembelim, sıkılıyorum, korkuyorum, görmezden geliniyorum. Mutlu hissediyorum, aptallaşıyorum, kendi sözlerimde boğuluyorum. Dilekler tutuyorum, hayallerim var, “şarkı gidiyor.

Dunne, Hannah Montana'nın söylediği “sıradan kız”dan çok uzak. Sosyal medyada en çok takip edilen üniversite sporcularından biri ve TikTok'ta da yaklaşık 8 milyon takipçisi var. Bu nedenle, yaz boyunca Sports Illustrated Swimsuit Edition'da yer alması da dahil olmak üzere, yol boyunca bazı kazançlı NIL anlaşmaları da kazandı.

Ancak şöhretin bazı korkutucu dezavantajları da var.

Dunne, geçen yıl Utah Üniversitesi'nde yaşanan bir güvenlik olayı nedeniyle bir güvenlik görevlisinin artık ekiple birlikte seyahat ettiğini açıkladı. Ayrıca derslere bizzat katılmıyor.

Olivia Dunne ekibiyle konuşuyor

LSU Tigers jimnastikçisi Olivia Dunne, 15 Nisan 2023'te Fort Worth, Teksas'taki Dickies Arena'da NCAA Kadınlar Ulusal Jimnastik Turnuvası Şampiyonası sırasında takımıyla birlikte antrenman yapıyor. (Jerome Miron-USA TODAY Sports)

OLIVIA DUNNE, TİKTOK VİDEOLARI 1 MİLYON İZLENMEYE ULAŞAMADIĞI İÇİN KENDİSİNİN 'GÖLGE YASAKLANMASINI' MERAK EDİYOR

NJ'ye şunları söyledi: “Beni takip eden insanları ve yaptıklarımı tanımayı seviyorum, bu yüzden halka açık yerlerdeyken beni tanıyan herkese merhaba demeye çalışıyorum ve her zaman fotoğraf çekmeye çalışıyorum.” .com Kasım ayında. “Fakat geçen yıl biraz çılgıncaydı.

“Bir keresinde gideceğim dersle ilgili aldığım bir mesajla çok korkmuştum ve 'Biliyor musun, buna değmez' diye düşündüm” diye ekledi. “Bu bir tehditti. Nerede olduğumu ve hangi sınıfta olduğumu biliyor gibiydiler ve ben de üzgün olmaktansa güvende olmanın daha iyi olduğuna karar verdim.”

LSU, geçen yıl NCAA Şampiyonası'nı dördüncü sırada bitirmesinin ardından başarılı bir sezona daha başlamayı planlarken, Dunne'ın odak noktası tekrar jimnastik olacak gibi görünüyor.

Olivia Dunne NCAA'larda

LSU Tigers jimnastikçisi Olivia Dunne, Dickies Arena'daki NCAA Kadınlar Ulusal Jimnastik Turnuvası Şampiyonası öncesinde sahaya çıkıyor. (Jerome Miron-USA TODAY Sports)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Tigers sezona Ohio State karşısında çok az bir galibiyetle başladı ancak son sıralamada 4. sıradan 5. sıraya geriledi. Bu hafta sonu karşılaşmasında LSU, 1 numara Oklahoma, 2 numara Utah ve 12 numara UCLA yer alacak.

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayını ve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.