Miami Heat’ten Jimmy Butler, tenis yardım etkinliğinde Alcaraz ve Sebastián Yatra’ya karşı Tiafoe ile iş birliği yapıyor

HalaycıBaşı

New member
  • Miami Heat’ten Jimmy Butler, 23 Ağustos 2023’te bir yardım etkinliğinde Frances Tiafoe, Carlos Alcaraz ve Sebastián Yatra ile tenis oynadı.
  • Yardım etkinliğinde Ukrayna’daki insani yardım için 320.000 dolar toplandı.
  • Butler, Alcaraz ve Grammy ödüllü Yatra’ya karşı çiftlerde Tiafoe ile takım oluşturdu.
NBA yıldızı Jimmy Butler, Çarşamba gecesi başka bir spor dalına yöneldi, ABD Açık’taki top ekibinin bir üyesi gibi giyinerek bu görevleri yerine getirdi ve bir yardım etkinliğinde Frances Tiafoe, Carlos Alcaraz ve Sebastián Yatra ile oynamak için raketini eline aldı. Ukrayna’ya insani yardım için 320.000 dolar toplandı.

Rusya, Şubat 2022’de Ukrayna’yı işgal etti ve orada savaş devam ediyor.

Geçtiğimiz sezon Miami Heat’i Denver Nuggets’a kaybetmeden önce NBA Finallerine taşıyan Butler, teniste yeni değil ve 2022 Fransa Açık ikincisi Coco Gauff ile arkadaş.

HEAT’TAN JIMMY BUTLER BASKETBOLU ŞÖHRETLER HASTANESİ YAPMAK KONUSUNDA ‘ENDİŞELENMİYOR’

Geçen yıl ABD Açık’ta yarı finalist olan Tiafoe ile çiftlerde, son şampiyon Alcaraz ve Grammy ödüllü Yatra’ya karşı takım kurdu.

Miami Heat forveti Jimmy Butler, takımın 19 Mayıs 2023’te Boston’da Boston Celtics’e karşı oynadığı NBA Doğu Konferansı finallerinin 2. maçında pas atmaya çalışıyor. (AP Fotoğrafı/Charles Krupa, Dosya)

Louis Armstrong Stadyumu’ndaki Stars of the Open’daki diğer eğlence amaçlı sergiler arasında John McEnroe, Gabriela Sabatini, Jessica Pegula, Matteo Berrettini, Elena Svitolina, Gael Monfils, Chris Eubanks ve Jennifer Brady yer aldı.

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

ABD Açık Pazartesi günü başlıyor.