Michael Jordan, görünüşe göre oğlunun Larsa Pippen ile olan ilişkisini onaylamadığını doğruluyor

HalaycıBaşı

New member
Michael Jordan, efsanevi basketbolcunun Chicago Bulls takım arkadaşı Scottie Pippen’in eski karısı Larsa Pippen ile çıkan oğlu Marcus’la arasının iyi olduğu yönündeki tüm fikirleri ortadan kaldırmış gibi görünüyordu.

Jordan, Paris’te bir restorandan çıkarken görüldü ve bir paparazzi ona oğlu ve Larsa Pippen’i sordu. İlişkiyi onaylayıp onaylamadığı soruldu.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Michael Jordan ve oğlu Marcus, Larsa Pippen ile birlikte. (Getty Images)

“HAYIR!” Jordan, aracına girerken TMZ Sports aracılığıyla bağırdı.

Jordan ayrıca kendisine bu konuyla ilgili bir soru sorulduğunda başını iki yana salladı.

Jordan’ın sözleri, Larsa Pippen’in birkaç ay önce televizyon programında Tamron Hall’a söylediklerinin tam 180’i gibi görünüyordu. Ayrıntılar hakkında konuşmayı reddetti.

“Son zamanlarda onlarla takılıyorum ama gerçekten onlar hakkında konuşmak istemiyorum. Bunun benim ailem veya onun ailesiyle ilgili olmadığını hissediyorum. Hepsi mutlu, tüm ailemiz iyi” diye açıkladı. Şubat.

Michael Jordan medyaya konuşuyor

Hornets’in sahibi Michael Jordan, 12 Şubat 2019’da Charlotte, Kuzey Karolina’da NBA All-Star maçına ev sahipliği yapma hakkında medyaya konuşuyor. (AP Fotoğrafı/Chuck Burton, Dosya)

DRAKE, FRED VANVLEET’İ ALL-STAR’IN ROKETLER İÇİN CİVATA YIRÇICILARINA GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ TROLLLER

“Daha çok benim ve onun nerede olduğuyla ilgili gibi hissediyorum. Harika bir yerde olduğumuzu hissediyorum. Birbirimizi motive ediyoruz. Birlikte olmaktan gerçekten mutluyuz ve bence en önemli şey bu.”

Pippen, Jordan ile olan ilişkisini 23 Ocak’ta çiftin Michael Jordan’a adanmış bir forma şeklinde çiçekli bir serginin önünde durduğu bir Instagram gönderisiyle doğruladı.

Sıkıntıdaki bir başka anahtar da Michael Jordan’ın Scottie Pippen ile şu anki ilişkisi. Son Bulls harikası, eski takım arkadaşını, 1990’larda basketbol hanedanlığının zirvelerine odaklanan “The Last Dance” belgeselinde nasıl canlandırıldığı konusunda eleştirdi.

Pippen’in 2021 anı kitabı “UNGUARDED”, Jordan’ın liderliğini eleştirdi.

Scottie ve MJ şampiyonluğu kutluyor

Scottie Pippen ve Michael Jordan, 16 Haziran 1997’de Chicago’daki Grant Park’ta Bulls’un şampiyona geçit töreni sırasında gülümsüyorlar. (Getty Images aracılığıyla Steve Woltman/NBAE)

HABERLER SUNULDU

Charles Oakley, Ocak 2022’de spor uzmanı Bill Simmons’a Jordan ile Pippen arasındaki ilişkinin bittiğini söyledi.

Ryan Gaydos, Haberler Digital’in kıdemli editörüdür.