Mike Tyson, Jake Paul'ün kavgasından 'ölümüne korktuğunu' itiraf etti

HalaycıBaşı

New member
Mike Tyson, bir boksörün sporda yapabileceği hemen hemen her şeyi başardı; Jake Paul'un bir sonraki rakibinin yalnızca 10 profesyonel maçı var.

Tyson tüm zamanların en iyi boksörü olarak konuşuluyor; tam tersine, Paul gözlerini dünya şampiyonu olmaya dikmiş olsa da, kesinlikle kat etmesi gereken uzun bir yol var.

Ancak eski YouTuber'la olan kavgasından “ölümüne korktuğunu” itiraf eden “Gezegendeki En Kötü Adam” için bile kelebekler hayatta ve iyi durumda.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Mike Tyson ve Jake Paul. (Joe Scarnici/Getty Images; Alex Menendez/Getty Images)

Salı gecesi Sean Hannity'ye konuşan Tyson, “Tuhaf bir kişiliğim var; yine de bunun tuhaf olduğunu düşünmüyorum. Yapmaktan korktuğum her şeyi yapıyorum. Bu böyle” dedi. “Roy'dan korkuyordum [Jones Jr. fight [in 2020].

“100 kilo fazla kiloluydum, ancak yaşlıydım, 54, 53 ve 'Hadi yapalım' dedim. Korktuğum her şeyle yüzleşirim. Bu benim kişiliğim. Şu anda ölesiye korkuyorum.”

Ama Tyson'ı ringlere geri dönmeye iten şey de bu.

“Her zaman zorlukların ve gerginliğin beni başarıya fırlattığına inandım. Eğer bu duygulara sahip olmasaydım bu kavgaya girmezdim. Savaşmak için bu duygulara sahip olmam gerekiyor. Onlar olmasaydı asla kavgaya girmezdim. yüzük.”

Mike Tyson sahneye bakıyor

Mike Tyson, 28 Ekim 2023'te Suudi Arabistan'ın Riyad kentinde Boulevard Hall'da Tyson Fury ile Francis Ngannou arasındaki Ağır sıklet dövüşü öncesine bakıyor. (Justin Setterfield/Getty Images)

ESKİ UFC YILDIZI, MIKE TYSON'UN JAKE PAUL DÖVÜŞÜ İÇİN EĞİTİM VİDEOSUNUN GAYRİ OLMADIĞINI SÖYLEDİ

Ancak “gerçeklik” ortaya çıktığında, Tyson tamamen işe dönecek ve kelebekler uçup gidecek.

“Mücadele yaklaştıkça daha az gergin oluyorum çünkü bu bir gerçek. Ve gerçekte ben yenilmezim.”

Tyson, Paul'un “YouTubing'den çok uzaklaştığını” söylüyor.

“16 yaşındayken YouTube'da tuhaf danslar yaptığını gördüm. Dövüşeceğim adam bu değil” dedi. “Bu adam gelecek, alıştığım gibi beni incitmeye çalışacak ve büyük bir yanılgı içinde olacak.”

Jake Paul galibiyetten sonra poz veriyor

Jake Paul, Caribe Royale Orlando'da ilk turda Andre August'u nakavt ettikten sonra tepki gösterdi. (Nathan Ray Seebeck-USA TODAY Sports)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Mücadele 20 Temmuz'da Dallas Cowboys'un evi AT&T Stadyumu'nda gerçekleşecek.

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayınıve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.