MLB muhabiri, son ticaret tarihi yaklaşırken onu sosyal medyadan uzaklaştıran vahşi bir kazayı ortaya koyuyor

HalaycıBaşı

New member
MLB takas son tarihi hızla yaklaşırken, muhabirler yıldızların nerede takas edilebileceğine dair en son söylentileri arıyor.

En iyi ulusal muhabirlerden biri olan ESPN’den Jeff Passan, yılın bu zamanında onun için normal olmayan sosyal medyada biraz sessiz kaldı. Ama şimdi nedenini biliyoruz.

Passan Pazartesi günü Twitter’da evinde kötü bir kaza geçirdiğini ve bunun da bel kemiğinin kırılmasına neden olduğunu açıkladı.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Ulusal ve Amerikan Ligi takımları, 11 Temmuz 2023 Salı günü Seattle, Washington’da Mastercard tarafından T-Mobile Park’ta sunulan 93. MLB All-Star Maçı öncesinde milli marşı söylerken sahanın genel görünümü. (Getty Images aracılığıyla Mary DeCicco/MLB Fotoğrafları)

Passan, “Son zamanlarda gönderi paylaşamadığım için üzgünüm,” diye başladı açıklamasına. “KC’de büyük bir fırtınanın ardından yapılan temizlik sırasında, büyük bir ağaç dalı düşüp beni ezmeye karar verdi. İyi haber: Kollarımı, bacaklarımı ve Twitter parmaklarımı hâlâ kullanabiliyorum. Kötü haber: belim kırıldı.

“Omur kırığı iyileşecek. Daha iyi olacağım. Ağrı kesicilerle dolu tweet’ler eğlenceli bir zaman olsa da, şimdi ile son takas tarihi arasında ağrının hafifleyeceğini umuyorum.”

PHILLIES’DEN KYLE SCHWARBER PADRES’E KARŞI GELİŞTİ

Passan, sakatlığı atlatmasına yardımcı olan herkese teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

“İnanılmaz aileme, arkadaşlarıma ve ESPN’de çok destekleyici olan herkese: Teşekkürler” dedi. “KU Med’deki hemşireler, doktorlar ve destek personeli için: İlginiz ve çalışkanlığınız için çok teşekkür ederim. Ve özellikle yılın bu zamanında haberleri iletmeme yardımcı olmak için çok önemli olanlara: Sırtım vurulmuş olabilir ama telefonum hala çalışıyor .”

Ağustos 2022'de Cubs şapkası

Louis Cardinals ile Chicago Cubs arasında 25 Ağustos 2022’de Chicago, IL’deki Wrigley Field’da oynanan normal sezon maçında MLB beyzbol ve Cubs şapkasının ayrıntılı görünümü. (Getty Images aracılığıyla Brandon Sloter/Icon Sportswire)

Passan, 1 Ağustos’ta gelecek olan çok ilginç bir MLB takas son tarihine kadar dinlenecek.

En büyük hikayelerden biri, Los Angeles Angels’ın, Amerikan Ligi’nde yine MVP’nin lideri olan Shohei Ohtani’yi sezon sonunda serbest oyuncu olmaya hazırlanan bir canavar paketi yarışmacısına satıp satmayacağı.

MLB’de en yüksek maaş bordrosuna sahip iki takım olmasına rağmen mücadele eden New York Mets ve Yankees de var.

Jeff Passan, Bryce Elder ile konuşuyor

Atlanta Braves takımından Bryce Elder #55, 10 Temmuz 2023’te Seattle, Washington’da T-Mobile Park’ta ESPN muhabiri Jeff Passan ile konuşuyor. (Kevin D. Liles/Atlanta Braves/Getty Images)

HABERLER SUNULDU

Texas Rangers, Baltimore Orioles, Los Angeles Dodgers, Arizona Diamondbacks ve daha fazlası gibi diğerlerinin de sezon sonrasına giden takımlarını desteklemek için agresif olmaları bekleniyor.

Scott Thompson, Haberler Digital için bir spor yazarıdır.