NASCAR'dan Ross Chastain, Busch Light markalı otomobilde ülke yıldızlarını öne çıkaracak: 'Tam daire anı'

HalaycıBaşı

New member
NASCAR, country müzik ve bira bir arada çok iyi gidiyor ve yarış yıldızlarından biri bu hafta sonu Nashville'de kendini gösterecek.

Busch Light'ın ortağı olan Ross Chastain, Ally 400'deki Nashville Yarış Pisti'ndeki arabasında bira markasının da sponsor olduğu taşralı sanatçılara yer verecek.

Araçta Ashley Cooke, Austin Snell, Breland, Jordan Davis, Matt Stell, Nate Smith, Priscilla Block ve Riley Green yer alacak.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Ross Chastain, 16 Şubat 2024'te Daytona Beach, Florida'da NASCAR Cup Serisi Daytona 500 antrenmanı sırasında garaj alanında. (Sean Gardner/Getty Images)

Chastain, “Hayal ettiğim her şeyi yaşıyorum ve birçok tutkuyu birleştiriyorum. Şu anda hayat güzel, pek çok harika şey yapıyorum ve bu araba da onlardan biri.” Haberler Digital'e yakın tarihli bir röportajda söyledi.

Chastain, kendi deyimiyle “tam daire anı” olarak tanımladığı sezon dışı dönemde Busch Light takımına katıldı.

Chastain, “Bu, hayalini kurduğum her şeydi. Ve bu rüyayı bile görmemiştim” diye başladı. “Yıllar önce, Aralık ayında sezon dışında bazı arkadaşlarımla evimizdeki bir barda oturduğumuza dair komik, çılgın bir hikayem vardı ve Kevin Harvick/Busch Light yıllık NASCAR takvimi yeni gelmişti ve onlar bunu yayınladılar, biz de bunu yaptık. buna gülüyorlardı ve bana sponsor olsalardı nasıl olurdu diye sordular.

Chastain arabası

Ross Chastain bu hafta sonu Nashville'de country müzik temalı bir araba kullanacak. (Busch Işığı)

NASCAR'IN MEKSİKA'LI DANIEL SUAREZ AMERİKAN VATANDAŞI OLDU: 'BEN KENDİ YOLUMU YAPTIM'

“Güldük ve tam olarak bu Aralık ayında, o takvimin ben olduğum tam bir daire anını yaşadık. Anladım, astım, sezon başlamadan önce evde oturun, biraz izin alın ve o takvimi görün Oraya varmak için çok çaba harcandı ama hepsi karşılığını verdi.”

Bu ortaklık, Chastain için mükemmel bir seçim; Chastain, “onlar bana sponsor olmadan çok önce Busch Light içtiğini ve ben onlara, onlar bana sponsor olduktan çok sonra da içeceğimi söyledim.”

“O kadar iyi sonuç veriyor ki zaten içiyor olmam benim için doğal” diyor.

Bununla birlikte, ülke bağı da biraz küçük dünya özelliğidir.

“Trackhouse fikri burada doğdu… Country müzik ve Nashville bölgesiyle gerçekten yakın bir bağımız var. Geçen yıl orada kazanmayı başardık, bazı sanatçıları dışarı çıkarmayı başardık… bu sanatçılardan birkaçıyla tanışma fırsatı bulduk, onlarla takılmak, bir bira paylaşmak, sadece bir gece izin yapmak gerçekten güzeldi. Onlara sporumu ve işimi göstermek ve isimlerini göstermek, Busch Light'ın desteği tüm bunları mümkün kılıyor.”

Ross Chastain hayranlarıyla birlikte

Ross Chastain, 2 Haziran 2024'te Madison, Illinois'deki WWT Yarış Pisti'nde NASCAR Cup Serisi Enjoy Illinois 300 öncesinde kırmızı halıda yürürken hayran hayranları için imza veriyor. (Sean Gardner/Getty Images)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Chastain şu anda NASCAR Cup Serisi sıralamasında 11. sırada yer alıyor; 2022'yi ikinci sırada tamamladı.

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayınıve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.