NBA Rekabet Komitesi, flop için oyun içi cezayı tartışıyor: rapor

HalaycıBaşı

New member
NBA oyuncularının günleri geniş ölçüde abartılı temas Bir ıslık çalmak geçmişte kaldı olabilir.

The Athletic’e göre NBA Rekabet Komitesi, teknik serbest atışla sonuçlanacak flop için oyun içi cezaları tartışıyor.

Boston Celtics’in 36 numarası Marcus Smart, 23 Kasım 2022’de Boston, Massachusetts’te TD Garden’da ikinci çeyrekte Dallas Mavericks’e hücum faulü yaptıktan sonra bağırıyor. (Winslow Townson/Getty Images)

Charania, kuralın mahkemede denenmesinin mümkün olduğunu da sözlerine ekledi. NBA Yaz Ligi Temmuzda.

CELTICS, BOSTON’DAKİ GAME 5 İLE DOĞU KONFERANSI FİNALLERİNDE HALA YAŞIYOR

Basketbolda başarısızlık yıllardır bir sorun olmuştur, oyuncular faul çalmaları için hakemleri kandırmak için sürekli temas kurmaya çalışırlar.

Önceki sezonlarda daha sık hale geldiği görülmüştür. altın Devlet savaşçıları başantrenör Steve Kerr, takımının Los Angeles Lakers’a karşı oynadığı playoff serisi sırasında ligden başarısızlıkla ilgili bir şeyler yapması için yalvarıyor.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kerr, serinin 4. maçından bahsederken gazetecilere, “Bana göre, FIBA’da koçluktan öğrendiğim şey… Bir başarısızlık kuralı var,” dedi. “Eğer bir hakem bir oyuncunun flop olduğunu düşünürse, buna sadece bir teknik faulve oldukça cezalandırıcı. Ve böylece flop, FIBA’da temel olarak elendi ve istersek NBA’de aynı şeyi yapma yeteneğine sahibiz.

Steve Kerr, NBA Playoffları sırasında koçluk yapıyor

Golden State Warriors baş antrenörü Steve Kerr, 26 Nisan 2023’te Sacramento, California’da Golden 1 Center’da Sacramento Kings’e karşı Batı Konferansı Birinci Tur Playofflarının Beşinci Maçı sırasında sahanın yanında duruyor. (Ezra Shaw/Getty Images)

“Bence bunu ele almalıyız, çünkü oyuncular çok akıllı ve tüm normal sezon oyun oynamak ve hakemleri kandırmaya çalışmakla ilgili. Ve bir süredir bu böyle ve lig olarak bize bağlı. Bunu düzeltmek istiyor muyuz? . . . Bunların hepsi benim NBA’e kişisel ricam. Flop’ları temizlemek açısından daha iyisini yapabileceğimizi düşünüyorum. Bu arada, Lakers’a oynadıkları oyunlar için kredi veriyorum. satabildim.”

HABERLER SUNULDU

LeBron James hücum faulü yaptı

Denver Nuggets’ın 15 numaralı oyuncusu Nikola Jokic, 22 Mayıs 2023’te Crypto.com Arena’da düzenlenen Batı Konferansı Finalleri dördüncü maçının ikinci yarısında Los Angeles Lakers’ın 6 numaralı oyuncusu LeBron James’e hücum faulü verdi. , Los Angeles, Kaliforniya’da. (Allen Berezovsky/Getty Images)

Uluslararası Basketbol Federasyonu FIBA’nın teknik serbest atışla sonuçlanan bir başarısızlık kuralı vardır.

NBA, oyun içi cezalardan oluşmasa da kendi flopping önleme kurallarına sahiptir.

Lig, oyunun oyun sonrası video incelemesini takiben oyuncuları flop yaptıkları için cezalandırabilir.

Joe Morgan, Haberler için bir Spor Muhabiridir.