ND Valisi Doug Burgum, aşil sakatlığını atlatan Aaron Rodgers’a şakacı bir atış yapıyor

HalaycıBaşı

New member
Kuzey Dakota Valisi Doug Burgum, başkanlık tartışması aşamasında Cumhuriyetçi adaylarla mücadele ediyor ve bunu aşil tendonu koparak yapıyor.

Çarşamba gecesi Kaliforniya, Simi Valley’deki Ronald Reagan Başkanlık Kütüphanesi’nde yapılan tartışmanın ardından Burgum, nasıl iyileştiğini anlattı ve 2023 NFL sezonunun ilk maçında Aşil tendonunu yırtan New York Jets oyun kurucusu Aaron Rodgers’a şakacı bir darbe indirdi.

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Kuzey Dakota Valisi Doug Burgum, 27 Eylül 2023 Çarşamba günü Simi Valley, Kaliforniya’daki Ronald Reagan Başkanlık Kütüphanesinde Cumhuriyetçilerin başkanlık tartışması sırasında konuşuyor. (AP Fotoğrafı/Mark J. Terrill)

Haberler Digital’e konuşan Burgum, “Son tartışmada sahneye çıktığımdan beri ilk kez yürüyorum. Aşil’e hiçbir yük bindirmeyen bir rejimdeydim. Ama hızlı bir iyileşme kaydediyoruz” dedi. dönme odası. “Ve tabii ki sezona Aaron Rodgers’tan daha derin bir şekilde girdiğim için çok heyecanlandım. Ona iyi şanslar diliyorum. Kevin Durant’in sahaya dönmesi 12 ay sürdü. Bu programın ilerisinde olmayı umuyorum.”

Burgum, Jets’in pivotu Connor McGovern’ın temsil ettiği eyaletten olması nedeniyle sakatlığa biraz daha hakaret eklendiğini ekledi.

AARON RODGERS’IN DÜŞMESİNDEN BERİ JETLER NEREDEYSE ‘PANİK MODUNDA’ OLDUĞUNU SÖYLÜYOR

Aaron Rodgers sahada

New York Jets’ten Aaron Rodgers, 11 Eylül 2023’te East Rutherford, New Jersey’deki MetLife Stadyumu’nda Buffalo Bills takımından Leonard Floyd tarafından kovulduktan sonra belirgin bir sakatlık geçirdi. (Michael Owens/Getty Images)

Burgum, “Çok acı verici çünkü snapper Connor McGovern, Fargo, Kuzey Dakota’da liseye gitti” dedi. “Hayatımda ilk kez 60 numaralı Jets formasını giydim. Oyun kurucu için değil, snapper için. Kuzey Dakota’da herkes ‘Connor McGovern Super Bowl’a gidiyor’ diyor ve ardından dörtlü anons yapılıyor. sezon bitti.”

Tıpkı Burgum gibi Jetler de yolun geri kalanını geçmeye çalışıyor.

Zach Wilson, oyun kurucu pozisyonunda Rodgers’ın yerini aldı. New York son ikisini kaybetti ve bundan sonra program hiç de kolaylaşmayacak.

Zach Wilson'ın atışı

New York Jets’ten Zach Wilson, 24 Eylül 2023’te East Rutherford, New Jersey’deki MetLife Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı mücadele ederken. (Al Bello/Getty Images)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Jets, Pazar gecesi Kansas City Chiefs’i ve belki de Taylor Swift’i MetLife Stadyumu’nda karşılayacak.

Ryan Gaydos, Haberler Digital’in kıdemli editörüdür.