NFL efsanesi Jerry Rice, Brenden Rice'ın drafttaki başarısızlığı karşısında 'ateşli' ama kendine güvenen oğlu şüphecilerin yanıldığını kanıtlayacak

HalaycıBaşı

New member
Jerry Rice, NFL tarihindeki en büyük geniş alıcılardan biri olarak kabul ediliyor. Rice'ın oğlu Brenden Rice, babasının izinden gitti ve yakın zamanda NFL alıcısı oldu.

Genç Rice, kolej futbolu kariyerini 1.821 karşılama yardası ile tamamladı. Bu yılın başlarında NFL Draftına katılacağını açıkladı ve geçen ay yedinci turda Los Angeles Chargers'a yenildi.

Pek çok öngörüde Brenden'in 2. Gün veya Gün draft seçimi olmasına rağmen, draftın son turuna kayması bazılarını – özellikle de Hall of Fame babasını – şaşırttı.

Rice gazetecilere gülümseyerek “Babam ateşliydi” dedi. “Sizler, mütevazi bir adam gibi flaşı alıyorsunuz, değil mi? Ben, o şöyle dedi: 'Hayır, bunu farklı bir seviyeye taşıyacağız. Bu adamlar bizi hissedecek.'”

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Jerry Rice, 2 Mart 2024'te Indianapolis, Indiana'daki Lucas Oil Stadyumu'ndaki NFL Scouting Combine sırasında oğlu Brenden Rice #WO25, Güney Kaliforniya ile bir fotoğraf için poz veriyor. (Kara Durrette/Getty Images)

Rice, Chargers'ın arayıp draft seçimlerinden biri olacağını söylediği gün arkadaşının cenazesine katıldı.

Rice, “Bu sanki Tanrı'nın bir lütfuydu çünkü bana arkadaşımın ölümünün yasını tutmama izin verdi” dedi ve “sonradan devam edip mutlu olmama izin verdi, muhteşem bir gündü.”

NFL EFSANESİ JERRY RICE'IN OĞLU, KENDİSİNİN VE CALEB WILLIAMS'IN TOM BRADY-ROB GRONKOWSKI İKİLİ'NİN SONUNDA OLABİLECEĞİNE İNANIYOR

Taslakta yaşadığı beklenmedik düşüşte umut ışığını buldu. 22 yaşındaki oyuncu artık oyun kurucu Justin Herbert'in paslarını yakalama fırsatını yakalıyor.

“İlerlemek, iz bırakmak ve kendi mirasımı yaratmak için mümkün olan en iyi konumdayım. Caleb Williams'tan Justin Herbert'e geçtim ve her gün rekabet etmeme izin verecek bir odadayım. gün dışarıda,” dedi Rice.

Jerry Rice oğluyla konuşuyor

Eski profesyonel futbolcu ve Pro Football Hall of Fame üyesi Jerry Rice, 15 Nisan 2023'te Los Angeles'ta Los Angeles Memorial Coliseum'da oynanan bahar futbol maçının ardından oğlu USC Truva Atlarının 2 numaralı Brenden Rice'ıyla konuşuyor. , Kaliforniya. (Jayne Kamin-Oncea/Getty Images)

Chargers, geniş top alan Mike Williams'tan ayrıldı ve bu sezon dışında altı kez Pro Bowling oyuncusu olan Keenan Allen'ı takas etti, bu da Rice'a takımın hücumunda önemli bir rol oynama fırsatı verdi.

“Her şey üzerimde. Eğer bu sonbaharda geldiğimi görmüyorsanız bu benim suçum. Eğer beni orada görürseniz, o zaman kapıya en iyi adımı atmak ve oraya gitmek için gerekli çalışmayı yaparım ve oraya giderim.” üretmek.”

Caleb Williams ve Brenden Rice profesyonel günü

USC oyun kurucusu Caleb Williams (sağda), 20 Mart 2024 Çarşamba günü USC'de Pro Day'de Austin Jones, #6, Brenden Rice, #2 ve Tahj Washington, #16 ile konuşuyor. (David Crane/MediaNews Group/Getty Images aracılığıyla Los Angeles Daily News)

Rice, 2022'de USC'ye transfer olmadan önce kolej futbolu kariyerinin ilk iki sezonunu Colorado'da geçirdi.

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Brenden, babasından daha iyi bir atlet olup olmadığının henüz belirlenmediğini ancak kesinlikle babasının NFL çaylak prodüksiyonunu geçme konusunda motive olduğunu söyledi.

Rice, “Sanki baş başa kalmışız gibi hissediyorum. Ben daha hızlıyım ve onun NFL'deki çaylak sezonunun iyi olmadığını duydum” dedi. “Onun üstüne çıkmalıyım.”

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayınıve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.

Chantz Martin, Haberler Digital'de spor yazarıdır.