NFL yayıncısı Charissa Thompson, evinin soyulduğunu açıkladı: ‘Kutsal s— Az önce soyuldum’

HalaycıBaşı

New member
NFL yayıncısı Charissa Thompson, evi yakın zamanda bir hırsızlığın hedefi olduğunda yaşadığı üzücü bir deneyimi hatırladı.

FOX ve Amazon Prime için çalışan Thompson, Erin Andrews ile birlikte yaptığı “Calm Down” adlı podcast’inin son bölümünde hırsızların evine girerken izlediğini açıkladı. O sırada evinde değildi ama telefonuna bir uyarı geldi.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Sportscaster Charissa Thompson, 2 Haziran 2023’te Kansas City, Missouri’de Kauffman Stadyumu’nda Colorado Rockies ile Kansas City Royals arasında oynanan bir maçtan önce Big Slick Celebrity Softball Maçı sırasında. (Jay Biggerstaff/Getty Images)

“Çiftlikteydim. Sabah Los Angeles’taki ön kapımın orada olduğunu söyleyen bir metin mesajı aldım… Alarm gece 12:15’te çalmıştı. , Kameralarımı kontrol ettim ve gerçekten iki adam ellerinde çantalarla ön kapımdan koşarak çıktılar” dedi.

“Ve hemen haykırmaya başladım ve midemdeki bu his, kutsal s— az önce soyuldum. Ve şimdi diğer kameraları, açıları kontrol etmeye ve ayrıntıları hızlandırmaya çalışmak gibi bir paniğe kapıldım. .”

PETA, NFL AJANININ SHARK VİDEOSU ÜZERİNE DREW ROSENHAUS’A ETKİLENDİ

Nashville'de Charissa Thompson

Amazon Prime Video Perşembe Gecesi Futbolu sunucusu Charissa Thompson, 29 Aralık 2022’de Nashville, Tennessee’de Nissan Stadyumu’nda Dallas Cowboys ile Tennessee Titans arasında oynanan maçtan önce konuşuyor. (Cooper Neill/Getty Images)

Thompson, üç adamın yaklaşık 15 fit olduğunu tahmin ettiği ve ekstra bir güvenlik katmanı için eve eklediği arka çitinin üzerinden atladığına inandığını söyledi. Adamların camı kırarak alarmları çalıştırdığını söyledi.

“Bunlar profesyoneldi. Tam olarak ne kadar zamanları olduğunu biliyorlardı. Orada sadece dört dakika kaldılar” dedi. “Bütün bu şeyleri alabilirler. Ama bana kattıkları en değerli şey, benim güvenlik duygum. Ve bu, gidip sigorta formunda talep edebileceğim bir şey değil.”

Green Bay'deki Charissa Thompson

Amazon Prime Video Perşembe Gecesi Futbolu sunucusu Charissa Thompson, 17 Kasım 2022’de Green Bay, Wisconsin’de Lambeau’da Tennessee Titans ile Green Bay Packers arasında gerçekleşen Mercedes-Benz İlk Yarı Gösterisi sırasında konuşuyor. (Cooper Neill/Getty Images)

HABERLER SUNULDU

Thompson, zaten güvenlikle ilgili bir sorunu olduğunu söyleyerek, eski evinde takip edildiğini ve geçmişte saldırıya uğradığını belirtti.

Ryan Gaydos, Haberler Digital’in kıdemli editörüdür.