Nick Kyrgios, Novak Djokovic’in Avustralyalı yıldıza beş grand slam galibiyeti için koçluk yapacağı iddiasını önemsemiyor

HalaycıBaşı

New member
Novak Djokovic’ten herhangi bir tenis tavsiyesi muhtemelen iyi bir tavsiyedir. 22 grand slam’i Rafael Nadal ile şimdiye kadarki en fazla berabere kaldı.

Bu haftanın başlarında Djokovic, tenis dünyasının yükselen yıldızı Avustralyalı Nick Kyrgios’a koçluk yapacağını söyledi.

27 yaşındaki Kyrgios, geçen yıl Djokovic’e yenilerek Wimbledon finaline katılmasına rağmen henüz bir grand slam kazanamadı.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Sırbistan’dan Novak Djokovic ve Avustralya’dan Nick Kyrgios, 13 Ocak 2023’te Melbourne, Avustralya’da Melbourne Park’ta düzenlenen 2023 Avustralya Açık öncesinde Arena Showdown yardım amaçlı maçlarının ardından fotoğraf çektiriyor. (Graham Denholm/Getty Images)

İkisinin saha dışında yakın bir ilişkisi var ve Djokovic, Kyrgios’un “benimle beş (büyük) slam kazanacağını” söyledi.

Ancak Kyrgios, oyunun tüm zamanların en iyilerinden birinin koçluğuna ihtiyacı olmadığından oldukça emin görünüyor.

“Hahahah. Bunun yerine gidip güzel bir akşam yemeği yiyelim ve bir şeyler içelim!” Mirror aracılığıyla Instagram hesabına yazdı.

Wimbledon'dan sonra Novak ve Kyrgios

Sırbistan’dan Novak Djokovic ve Avustralya’dan Nick Kyrgios, 10 Temmuz 2022’de Londra’da düzenlenen Wimbledon’da tek erkekler finalinden önce. (Simon Bruty/Anychance/Getty Images)

WMBLEDON, RUS VE BELARUS SPORCULARINA İLİŞKİN DURUMU DEĞİŞTİRİYOR, 2023 TURNUVASI YASAĞINI KALDIRIYOR

Kyrgios, dizindeki sakatlığı tedavi ettiği için kenara çekildi. Djokovic’in de kazandığı Avustralya Açık’a katılmadı.

Kyrgios geçen hafta sosyal medyada “Şu anda dizimle günden güne alıyorum ve yük oluşturuyorum” diye yazmıştı. “Olduğum yere geri dönmeye çalışıyorum.”

Wimbledon'ın ardından Novak ve Kyrgios

Sırbistan’ın galibi Novak Djokovic (solda) ve ikinci Avustralyalı Nick Kyrgios, 10 Temmuz 2022’de Londra’da Wimbledon’da tek erkekler final maçının ardından kupalarıyla fotoğraf çektirirken. (Julian Finney/Getty Images)

HABERLER SUNULDU

28 Mayıs’ta başlayacak olan Fransa Açık’a geri dönmek istiyor.