Odell Beckham Jr., sözleşme savaşının ortasında Lamar Jackson’a adım attı: ‘Seninle çalışmak isterim’

HalaycıBaşı

New member
Odell Beckham Jr. resmen bir üyesidir. Baltimore Kuzgunlarıancak gelecek sezonun paslarını kimin yakalayacağı hala çok belirsiz.

Perşembe günü yaptığı tanıtım basın toplantısında Beckham, kendisinden herhangi bir güvence almadığını söyledi. lamar jackson eski MVP’nin gelecek sezon onun oyun kurucusu olacağını.

Baltimore Ravens takımından Lamar Jackson, 7 Kasım 2022’de New Orleans’ta Caesars Superdome’da oynanan bir maçın ikinci yarısında New Orleans Saints’e yaptığı golün ardından kutlama yapıyor. (Cooper Neill/Getty Images)

NFL Network’e göre Beckham, “Hiçbir şey için herhangi bir güvence almadım. Biliyorsunuz, hayat belirsiz,” dedi. “Yarın ya da ertesi gün ne olacağını bilmediğimizi düşünüyorum. Sadece geçmişte ne olduğunu biliyoruz.”

AARON RODGERS, NFL SAHİPLERİ TOPLANTISI SONRA JETLER VE PACKERS ARASINDAKİ TİCARET GÖRÜŞMELERİNİ DURDURDU: RAPOR

Jackson bir talepte bulunduğunu açıkladı. Baltimore’dan ticaret 2 Mart, Ravens’in münhasır olmayan franchise etiketini son teslim tarihinden önce oyun kurucuya yerleştirmesinden günler önce.

Ancak oyun kurucu pozisyonundaki belirsizlik, 2022 sezonunun tamamında dizinden sakatlanan Beckham’ı Baltimore’da bir yıllık 15 milyon dolarlık bir anlaşma imzalamaktan alıkoymadı.

Kısa bir süre önce Baltimore Ravens ile sözleşme imzalanan geniş alıcı Odell Beckham Jr., merkez, 13 Nisan 2023 Perşembe, Owings Mills, Md.'deki takımın antrenman tesisinde düzenlenen bir basın toplantısında baş antrenör John Harbaugh (sol) ve genel menajer Eric DeCosta ile birlikte duruyor.

Kısa bir süre önce Baltimore Ravens ile sözleşme imzalanan geniş alıcı Odell Beckham Jr., merkez, 13 Nisan 2023 Perşembe, Owings Mills, Md.’deki takımın antrenman tesisinde düzenlenen bir basın toplantısında baş antrenör John Harbaugh (sol) ve genel menajer Eric DeCosta ile birlikte duruyor. (AP Fotoğrafı/Steve Ruark)

rağmen üç kez Profesyonel Atıcı Kuzgunlar 2023 sezonuna başladığında açıkça Jackson’ın pivotun altında olmasını umuyor.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Beckham kameraya el sallayarak, “Lamar, eğer izliyorsan, seninle çalışmayı çok isterim,” dedi.

Jackson yardım etti Beckham’ın işe alımı, ESPN’ye göre ikili, Beckham anlaşmayı kabul ettikten sonra akşam yemeğine ve bir kulübe gitti.

Ravens genel menajeri Eric DeCosta Perşembe günü ESPN’ye göre “Lamar planlarımız arasında. Lamar’ı seviyoruz” dedi. “Sezonun sonundan bu yana Lamar’a karşı hislerimiz bir nebze olsun değişmedi. Hala uzun vadeli bir anlaşma yapacağımız konusunda umutluyuz. O, bu takım için bizi olmak istediğimiz yere götürecek doğru oyuncu. .

Baltimore Ravens oyun kurucusu Lamar Jackson, 27 Ekim 2022'de Tampa, Fla'da Tampa Bay Buccaneers'a karşı oynanan bir maçın ardından sahadan çıkıyor.

Baltimore Ravens oyun kurucusu Lamar Jackson, 27 Ekim 2022’de Tampa, Fla’da Tampa Bay Buccaneers’a karşı oynanan bir maçın ardından sahadan çıkıyor. (AP Fotoğrafı/Jason Behnken)

HABERLER SUNULDU

“Bence soyunma odası bunu biliyor, organizasyon da bunu biliyor. Bence taraftar kitlesi de bunu biliyor. Yani devam ediyor. Ama en iyi takımımızın yanında olduğunu düşünmeyeceğimiz bir durum düşünemiyorum.” lamar jackson Eylül’de takımda.”

Jackson’ın Baltimore ile uzun vadeli bir anlaşma imzalaması veya başka bir takımdan bir teklif belgesi imzalaması için son tarih 17 Temmuz.

Joe Morgan, Haberler için bir Spor Muhabiridir.