Packers geniş alıcısı, Aaron Rodgers takasından sonra QB’de düşüş görmüyor: ‘Ürdün aynı şeyi yapabilir’

HalaycıBaşı

New member
Green Bay Packers ilk sezona onsuz giriyor. Harun Rodgers 2008’den beri merkezin altında, ancak geniş bir alıcı organizasyonun emin ellerde olduğunu düşünüyor.

İkinci yılını dolduran Romeo Doubs, Packers’ın ilk turda seçtiği oyun kurucu Jordan Love’ın paslarını yakalayarak ilk sezonuna hazırlanıyor. 2020 NFL Taslağı.

Aaron Rodgers ve Jordan Love of the Packers, 17 Kasım 2022’de Green Bay, Wisconsin’de Lambeau Field’da oynanan Tennessee Titans maçından önce. (Patrick McDermott/Getty Images)

Ve Doubs, oyunda bir düşüşü şu şekilde görmüyor: Yeşil Körfez Rodgers’tan Love’a geçiyor.

TOM BRADY, “ÇILGIN BEKLENTİLER” NEDENİYLE OĞLU İÇİN FUTBOLU “SEÇMEZ”

Spectrum News 1 Wisconsin’e konuşan Doubs, “Bence Jordan bunu yapabilir. Bence Jordan gerçekten iyi bir oyun kurucu,” dedi.

“Aaron Rodgers’tan Jordan’a geçtiğinizde, Aaron gerçekten harika bir oyun kurucuydu, ancak Jordan’ın da aynı şeyi yapabileceğine inanıyorum. Bu yüzden büyük farkın ne olduğunu gerçekten anlamıyorum.”

Love, Green Bay tarafından Rodgers’ın yerine geçmesi için seçildi, ancak Rodgers iyi oynamaya devam ettikçe Love, ilk üç sezonunda sınırlı oyun süresi gördü.

Jordan Love ilk NFL başlangıcını yapıyor

Green Bay Packers takımından Jordan Love, 25 Ağustos 2022’de Kansas City, Missouri’de Arrowhead Stadyumu’nda oynanan bir sezon öncesi maçında Chiefs takımından George Karlaftis’in baskısı altında kalıyor. (David Eulitt/Getty Images)

Love, 2021 sezonunda bir maça başladı ve 2022’de sadece 21 pas atmaya çalıştı ve dört kez MVP’nin sakatlandığı Rodgers’ın yerine geçti. Philadelphia Kartalları 12. Haftada

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Packers, Rodgers’ı takas ettikten sonra artık ondan ayrılmaya hazır. New York Jetleri Nisan içinde. Ve birçok kişi Green Bay’in Love’ın ilk sezonunda geri adım attığını başlangıç olarak görse de, Doubs ulusal anlatıya katılmıyor.

Doubs, Spectrum News 1 Wisconsin’e “Bir ilerleme görüyorum. Yükseldiğini görüyorum. Packers’ın düştüğünü görmüyorum” dedi. “Bu organizasyonda sadece odamıza ve ekibimize odaklanıyorum. Bu organizasyon tarihi ve sadece kazanıyor. Hepsi bu. Green Bay’i duyduğunuzda, kaybetmek değil, sadece kazanmaktır.”

Romeo Doubs yedek kulübesinde oturuyor

Green Bay Packers’tan Romeo Doubs, 25 Aralık 2022’de Miami Gardens, Florida’da Hard Rock Stadyumu’nda oynanan Dolphins maçında. (Megan Briggs/Getty Images)

Doubs, Nevada dışında 2022 NFL Draft dördüncü turunda Packers tarafından seçildi ve çaylak sezonunda 425 yarda 42 top ve üç gol yakaladı.

HABERLER SUNULDU

Packers kesinlikle, Packers’ın hücum yan hakemi Rodgers olmadan dibe vurmamayı umuyor. David Bahtiyari sinyal arayanlardaki değişikliği yeniden oluşturma olarak görüyor.

“Bana göre, bir yerden yeniden inşa etmediğini söylemek saygısızlık olur. Onur Listesi oyun kurucuESPN’ye göre Bakhtiari Çarşamba günü OTA antrenmanından sonra şunları söyledi: “Aaron’a taşındığınızda Brett Favre’den yeniden inşa etmediğinizi söylemek saygısızlıktı. Kimse Aaron’u ve onun ne olacağını bilmiyordu, bu yüzden burada oturup bu sözleri geri çekmeyeceğim çünkü nasıl inşa edildiğine, nasıl peşinden koştuğumuza ve şapkaya baktığınızda – Kesinlikle buna işaret edebilecek bir sürü durum vardı – genç bir ekibimiz var.”

Joe Morgan, Haberler için bir Spor Muhabiridir.