Panthers GM, takım Stanley Cup Finalinde Oilers'ın işini bitiremeyince hayal kırıklığı içinde su şişesini fırlattı

HalaycıBaşı

New member
Bill Zito, Salı gecesi Edmonton Oilers'a karşı 5. maçta mağlup oldukları sırada tüm Florida Panthers hayranlarını temsil ediyor gibi göründü ve Stanley Cup Final serisini canlı tuttu.

Üçüncü periyotta Panthers 4-3 gerideyken, Oilers'ın yıldızı Connor McDavid maçın bitimine 19 saniye kala boş ağlardan bir gol attı. Edmonton'u 5-3 öne geçirdi ve galibiyet seriyi 4-3'e getirdi.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Panthers'ın genel menajeri Bill Zito, 7 Haziran 2024'te Sunrise, Florida'da Amerant Bank Arena'da oynanacak Stanley Kupası Finali öncesinde medyaya konuşuyor. (Getty Images aracılığıyla Dave Sandford/NHLI)

Panthers'ın genel menajeri Zito, Amerant Bank Arena'daki süitte hayal kırıklığı içinde bir su şişesi fırlatırken görüldü.

ANI X'TE GÖRÜNTÜLEYİN.

Panthers başantrenörü Paul Maurice maçtan sonra “Lastikleri şişirmiyorum. Sırtımı ovmuyorum. Buna ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum” dedi. “Muhtemelen herkes şu anda benim gibi hissediyor. Ben moralim bozulmuyor. Hokey takımı da öyle. Onlar da morali bozulmuyor. Biraz huysuz.”

Florida, hafta sonu Edmonton'da oynanan 4. maçı 8-1 kaybetti. Eve dönmek, taraftarın önünde kupayı kaldırmak için bir fırsat gibi geldi.

PLAYOFF MAÇI SIRASINDA Kalabalığa Parıldayan Oilers Taraftarı, Eleştirmenlere Karşılık Verdi

Sam Reinart inanamıyor

Panthers'ın pivotu Sam Reinhart, 18 Haziran 2024 Salı günü Sunrise, Florida'da Edmonton Oilers'a karşı oynanan Stanley Cup Finalleri 5. Maçının üçüncü periyodunun sonunda takım arkadaşlarıyla birlikte yedek kulübesinde oturuyor. (AP Fotoğrafı/Rebecca Blackwell)

Ancak Corey Perry'nin ikinci periyotta 11:54'te Oilers'ı 4-1 öne geçirmesiyle iyi duygular kaybolmaya başladı. Evan Rodrigues, periyodun sonlarına doğru golü atarak farkı yarı yarıya indirdi ve Oliver Ekman-Larsson, üçüncü çeyreğin başlarında maçı tek gollü hale getirdi.

Florida yine gol atamadı.

Rodrigues, “Sayfayı çevireceğiz” dedi. “Bundan ders alacağız.”

Connor McDavid kutluyor

Edmonton Oilers oyuncuları, 18 Haziran 2024 Salı günü Florida Panthers'a karşı oynanan Stanley Cup Finalleri 5. Maçının üçüncü periyodunda attığı golü kutluyor. (AP Fotoğrafı/Rebecca Blackwell)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

6. maç Cuma gecesi Kanada'da oynanacak.

Associated Press bu rapora katkıda bulunmuştur.

Haberler Digital'i takip edin
X'te spor yayını ve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.

Ryan Gaydos, Haberler Digital'in kıdemli editörüdür.