Phillies’den Kyle Schwarber, Padres’i galibiyete taşıdı

HalaycıBaşı

New member
Kyle Schwarber 25. ev koşusuna ulaştı ve oyunu 12. vuruşta fedakarlık uçuşuyla bitirdi ve Pazar günü Philadelphia Phillies’e San Diego Padres karşısında 7-6 galibiyet verdi.

Savunan NL şampiyonları, ikinci yarıya başlamak için San Diego’ya seri açılış mağlubiyeti de dahil olmak üzere, üç maçlık bir mağlubiyet patinajından sonra Padres karşısında arka arkaya üç maç kazandı. Geçen sonbaharda NLCS’de Phillies’e kaybeden Padres, deplasmanda 19-27 olmak üzere 44-50’ye düştü.

Philadelphia (51-42) 3-0’lık bir açığı aştı, ardından çimdik atan Fernando Tatis Jr., Gregory Soto’nun sekizinci turunda iki sayılık bir tekli yaptığında 5-3 öne geçti. Juan Soto, 10. turda Matt Strahm’a karşı bir fedakarlık uçuşu yaptı, ancak Bryce Harper alt yarıda Josh Hader ile iki sayılık berabere kalan bir single vurdu.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Philadelphia Phillies Kyle Schwarber, 16 Temmuz 2023 Pazar günü Philadelphia’da bir beyzbol maçının 12. vuruşunda San Diego Padres yardım atıcısı Tim Hill’e karşı oyun kazandıran bir RBI feda uçuşu yaptıktan sonra takım arkadaşlarıyla kutlama yapıyor. (AP Fotoğrafı/Mat Slocum)

Phillies marşı Zack Wheeler, “Gerçekten iyi bir atıcı ve gerçekten iyi bir vurucu ve Harp bu rauntta en iyi şeyleri aldı,” dedi. “Kocamandan beklediğin bu.”

Otomatik koşucu Edmundo Sosa 12. turdan başlayarak ikinci aşamadayken, Johan Rojas yandan silahlı solak Tim Hill’e (1-4) karşı fedakarlık yaptı ve Schwarber soldaki Soto’ya 304 fitlik bir uçuş yaptı. Sosa, Soto’nun atışından önce kolayca eve kaydı.

Jeff Hoffman (3-1), 11. ve 12. sıralarda altı düz vurucuyu emekliye ayırdı ve her iki seferde de otomatik koşucuları mahvetti.

Wheeler, “Bizim için büyüktü” dedi. “Onların orada gol atmalarına izin vermemek çok zor, özellikle de bir adam üçüncü olduğunda. Gerçekten zor.”

San Diego menajeri Bob Melvin, saha saati ihlali çağrısının ardından ekip şefi Dan Bellino tarafından 12. sırada atıldı, Melvin’in bu sezon beşinci ve menajerlik kariyerinin 59.’su.

CARDINALS’TAN JACK FLAHERTY, MİLLİ MAÇLARA KARŞI ZAFERİYLE DÖRDÜNCÜ DÖRDÜNCÜ KAZANDI

Bryce Harper tepki gösteriyor

Philadelphia Phillies Bryce Harper, 16 Temmuz 2023 Pazar günü Philadelphia’da San Diego Padres’e karşı oynanan bir beyzbol maçının 10. vuruşunda sayı yapan bir single’ı vurduktan sonra tepki veriyor. (AP Fotoğrafı/Mat Slocum)

Padres’in ilk maçında Seth Lugo, “Bu gece bir ‘W’ çekeceğimizi düşünmüştüm. Harika savunma oynadık. Birkaç iyi at-vuruş yaptık, ancak bunu tam olarak bitiremedik,” dedi. “İyi oldukları şeylerden biri hataları kaçırmamak ve ben birkaç hata yaptım ve bunun bedelini ödedim.”

Wheeler, yedi vuruşta üç koşuya ve beş vuruşa, yedi vuruşla ve yürüyüş yapmadan izin verdi.

Ha-Seong Kim ve Xander Bogaerts, her biri 11. homer’ına, Kim birincide ve Bogaerts dördüncüde bağlantı kurarak erken bir liderlik kurdu. Trent Grisham, beşinci turda RBI ikiye katlayarak durumu 3-0 yaptı.

Bryson Stott alt yarıda homurdandı ve Schwarber dört sayılık bir altıncıyı ateşlemek için derinlere gitti. JT Realmuto’nun iki turluk çift kovalamalı Lugo ve Drew Ellis, Tom Cosgrove’dan üs yüklü bir yürüyüş yaptı.

GUARDIANS’TAN SHANE BIEBER, DİRSEĞİNDE YANMA NEDENİYLE İKİ HAFTA FIRLATMADAN UZAK DURDU

Bob Melvin aramayı savunuyor

San Diego Padres Bob Melvin, 16 Temmuz 2023 Pazar günü Philadelphia’da Philadelphia Phillies’e karşı oynanan bir beyzbol maçının 12. vuruşunda bir çağrıyı tartışıyor. (AP Fotoğrafı/Mat Slocum)

Harper, “Bugünün büyük olduğunu bilerek bir kulüp olarak odaklanmaya çalıştım,” dedi. “Onlara karşı seriyi kazanabilmek için… Harika bir beysbol oynadığımızı düşünmüştüm. İlk vuruşlarda bazı topa sert vurduğumuzu ve iyi oyunlar sergilediklerini düşündüm. Üstümüze atladılar, sonra geri döndük. geri geliyorlar ve biz ekstra vuruşlara gidiyoruz ve ileri geri gidiyoruz.”

BRYCE SAHADA

Phillies menajeri Rob Thomson, Harper’ın geçen Kasım ayındaki Tommy John ameliyatından bu yana sahaya ilk kez bu hafta ilk büyük lig maçını oynayacağını söyledi. Harper, 2 Mayıs’ta dönüşünden bu yana bir DH ve çimdik vurucu oldu.

EĞİTMEN ODASI

Padres: LHP Adrian Morejon, sağ diz iltihabı nedeniyle 15 günlük IL’ye yerleştirildi.

Phillies: OF Cristian Pache, 2015’te kariyerinin başlamasından önce sıkıntılı hale gelen bir ameliyattan bir vidayı yeniden yerleştirmek için sağ dirsek ameliyatı olacak. Thomson, prosedürün Pache’yi “haftalarca, ancak aylarca değil” devre dışı bırakacağını söyledi.

HABERLER SUNULDU

Kyle Schwarber, Alec Bohm ile kutlama yapıyor

Philadelphia Phillies Kyle Schwarber, sağda, 16 Temmuz 2023 Pazar, bir beyzbol maçının 12. vuruşunda San Diego Padres yardım atıcısı Tim Hill’e karşı maç kazandıran RBI-fedalı uçuşunu yaptıktan sonra Alec Bohm, merkez ve Gregory Soto ile kutlama yapıyor , Philadelphia’da. (AP Fotoğrafı/Mat Slocum)

BİR SONRAKİ

Phillies: RHP Aaron Nola (8-6, 4.39), konuk Milwaukee ve RHP Julio Teheran’a (2-3, 3.64) karşı Salı günkü seri açılışına başlıyor.

Padres: RHP Joe Musgrove (8-2, 3.29 ERA), RHP Alek Manoah’ın (2-7, 5.91 ERA) oynadığı Toronto’da Salı günkü seri açılışına başlıyor.