Raiders antrenörü Antonio Pierce, oyun kurucuda 'Yara Bandı' ile ilgilenmiyor

HalaycıBaşı

New member
Bu içeriğe erişim için Haberler'e katılın

Ayrıca hesabınızla belirli makalelere ve diğer premium içeriklere özel erişim – ücretsiz.

Geçerli bir e.

E-postanızı girip devam düğmesine bastığınızda, Mali Teşvik Bildirimimizi içeren Haberler'in Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz. İçeriğe erişmek için e-postanızı kontrol edin ve verilen talimatları izleyin.

Sorun yaşıyorsanız? Buraya tıklayın.

Las Vegas Raiders, Antonio Pierce'a bağlı. Takım, 2023 sezonunun bitiminden kısa bir süre sonra geçici antrenörlük unvanını kaldırdı ve onu tam zamanlı baş antrenör olarak atadı.

Pierce ve Raiders ekibi bu hafta NFL Combine için Indianapolis'e gitti ve baş antrenör, 2024'te oyun kurucu olarak nelere sahip olmayı umduğuna dair bazı bilgiler verdi.

Gülümseyen Pierce, genel menajer Tom Telesco'nun sezon dışı stratejisine atıfta bulunarak, “Bunun nasıl sonuçlanacağını bilmiyorum ama Telesco sihrini uygulamaya başlasa iyi olur” dedi.

“Ona 'Şimdi sıra sende. Bütün gözler senin üzerinde. Altı ay daha namağlup olacağım' dedim.”

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Tom Telesco (solda) ve Antonio Pierce, 24 Ocak 2024'te Henderson, Nev'deki Las Vegas Raiders Genel Merkezi/Intermountain Sağlık Performans Merkezi'nde bir tanıtım basın konferansına katıldılar. (Ethan Miller/Getty Images)

Raiders yaklaşan NFL Draftında 13. sırada yer alıyor.

Caleb Williams, Drake Maye ve Jayden Daniels bu yılın en iyi oyun kurucu adayları. Raiders tecrübeli bir serbest oyuncu oyun kurucusuyla takas yapmak veya sözleşme imzalamak istemezse, takım en iyi genç sinyal arayanlardan birini almak için takas yapmayı seçebilir.

BASKINCILARIN ANTONIO PIERCE GELECEK SEZON PATRICK MAHOMES'A KARŞI KULLANACAĞI 'ÜRDÜN KURALLARINI' AÇIKLADI

Pierce, draftta bir üst sıralara çıkmak için takas yapma olasılığı hakkında “Eminim ki bu Telesco'nun zaten konuştuğu bir konu ama bu benim kişiliğim” dedi. “Gördüğünüz ve tanık olduğunuz gibi, ben her şeyi göze alan biriyim. Ancak bunun bir toplu sözleşme olması gerektiği açık.”

Geçen sezon, 2023 dördüncü tur draft hakkı olan Aidan O'Connell, 10 maçta oyun kuruculuk görevini üstlenmişti. Raiders, geçen sezon tecrübeli oyun kurucu Jimmy Garoppolo'yu kadrosuna kattı ancak Garoppolo, yedi maçta yedi gol atıp dokuz müdahale yaparak büyük bir mücadele verdi.

Aidan O'Connell futbol atıyor

Las Vegas Raiders'ın oyun kurucusu Aidan O'Connell (4), 12 Kasım 2023'te Las Vegas'taki Allegiant Stadyumu'nda New York Jets'e karşı oynanan maçın ikinci çeyreğinde pas atıyor. (Sean M. Haffey/Getty Images)

Serinin Garoppolo'yu bu sezon sonunda piyasaya sürmesi bekleniyor. Pierce, takımın bir sonraki oyun kurucusunda ne aradığını açıkladı ve “Yara bandı” ile ilgilenmediğini söyledi.

Pierce, “Kimi draft edersek edelim, gideceğimiz rotanın bu olacağını ve başlangıç oyuncusunun o olacağını umuyorum” dedi. “Bu konuma yara bandı koymak istemezsin. Bu eski… bu eski dostum. Sanırım Raiders… bunu bu organizasyonda yeterince gördük.”

Jimmy Garoppolo atmak istiyor

Las Vegas Raiders'dan Jimmy Garoppolo, 10 Eylül 2023'te Denver, Colo'da Mile High'da Empower Field'da dördüncü çeyrekte Denver Broncos'a karşı pas atmaya çalışıyor. (Dustin Bradford/Getty Images)

Raiders, iki kez Super Bowl şampiyonu olan Kansas City Chiefs ile aynı ligde oynuyor. Pierce, gelecek sezon iki kez şampiyonlarla karşılaşma mücadelesinden geri adım atmayacak bir oyun kurucu arıyor.

Antonio Pierce sahayı terk ediyor

Las Vegas Raiders'ın geçici başantrenörü Antonio Pierce, Raiders'ın 5 Kasım 2023'te Las Vegas'taki Allegiant Stadyumu'nda New York Giants'ı 30-6 mağlup etmesinden sonra sahadan kaçtı. (Ethan Miller/Getty Images)

“Liderlik yapabilen, rekabet etmek isteyen bir adam istiyorum. Zorluklardan korkmayan bir adam istiyorum çünkü bu önümüzde büyük bir mücadele var. Klasmanımızda yine dünya şampiyonları var.” Bölümümüzde Patrick Mahomes olduğu sürece her yıl nelerle uğraşmanız gerektiğini biliyorsunuz” dedi Pierce.

“'Biliyor musun? Ben bu mücadeleye hazırım' diyen birini istiyorum.' Ben de bu ligdeki üç antrenöre karşı mücadeleye aynı şekilde bakıyorum.”

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Pierce, kazanma yeteneği kanıtlanmış bir sinyal arayıcısı aradığını ekledi.

Pierce, “Savaş testlerinden geçmiş, zorluklardan geçmiş, zorluklarla karşılaşmış ve sadece anahtarları teslim edilmemiş birini istiyorsunuz. Çünkü ne yaparsak yapalım buradaki süreç bu olacak” dedi.

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayını ve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.