Raiders’tan Jack Jones, Chiefs’in Vegas’a galibiyetle bir ‘hediye’ verdiğini söyleyen Travis Kelce’ye sert tepki gösterdi

HalaycıBaşı

New member
Kansas City Chiefs Noel Günü’nün en büyük favorisiydi ancak oyunlar kağıt üzerinde oynanmıyor.

Las Vegas Raiders, Arrowhead’i ziyaret etti ve büyük bir yenilgiye uğratarak Chiefs’i 20-14 mağlup etti.

Travis Kelce, performansından memnun olmadığını ve takımının “Noel Baba’yı oynadığını” ve Raiders’a zafer kazandırdığını söyledi.

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Las Vegas Raiders’ın köşe oyuncusu Jack Jones, 14 Aralık 2023’te Las Vegas’taki Allegiant Stadyumu’nda Los Angeles Chargers’a karşı oynadığı maçın ardından sahadan ayrılıyor. (Jordon Kelly/Getty Images aracılığıyla Icon Sportswire)

“Noel’de o takıma galibiyet verdik. Kelimenin tam anlamıyla Noel Baba’yı oynadık ve onlara bir hediye verdik.” Kelce dedi ki.

“Utanç vericiydi. Binadaki herkes bunun ne kadar utanç verici olduğunu biliyor. Kısa bir haftamız var, o yüzden bunu hemen unutacağız.”

Raiders defans oyuncusu Jack Jones, Kelce’nin yorumlarını öğrendi ve pek memnun olmadı.

Jones Cuma günü, “Bize o maçı verdiklerini mi söyledi? Ona gidip maçı izlemesini söyle” dedi. “O maçı aldık.”

Kelce hem kendi oyununu hem de takım arkadaşlarının oyununu eleştirdi.

“Sadece tek bir adam değil. Sadece köpekler gibi oynayan ben değilim— … Herkes bu sikişme olayında birlikte… Bunu bir araya getirmeliyiz dostum…

Travis Kelce şikayet ediyor

Kansas City Chiefs’ten Travis Kelce, 10 Aralık 2023’te Kansas City, MO’da bulunan Arrowhead Stadyumu’ndaki GEHA Field’da Buffalo Bills’e karşı oynanan maçın ilk yarısında hakeme tepki gösteriyor. (David Eulitt/Getty Images)

JETS OYUNCUSU, PATLAMA KAYBI SIRASINDA BİRÇOK BROWNS HAYRANINA ‘F— SİZ’ VERDİ

“Herkes işini yapmalı. Her oyunda birileri işini yapmıyor. Bu benim, birer birer, takımdaki herkes. İster hazırlık olsun, ister güven ve oyunun ne olduğunu anlamak olsun. savunma… saldırıları nasıl algıladığımız, belirli aşımlara karşı rotaları nasıl koştuğumuz, yukarıdakilerin hepsi.

“Ne tür bir hücum yapabileceğimize dair kıvılcımlar gösteriyoruz. … Geçmişte olduğu gibi iyi yağlanmış bir makine olmadı ve herkesi aynı sayfada buluşturmalıyız. “

Kelce ayrıca başantrenör Andy Reid ile kaskını fırlatmasına neden olan tartışmadan da çekinmedi, hatalı olduğunu ve sakin kalması gerektiğini kabul etti.

Kelce, “Beni kolluyor ve bu yüzden onu seviyorum. Oraya dönüp iyi oynamadım” diye itiraf etti. “İçimdeki ateşi görmek istedi ve ben de kötü tepki verdim. O benden en iyi şekilde yararlanmak istedi ve şu anda en iyi futbolumu oynamıyorum. konuyu kilitle, ona karşı daha sorumlu ol, takım arkadaşlarıma karşı daha sorumlu ol.

“Soğukkanlı kalmalıyım, çünkü bu takımın bir lideri olarak ivmeyi bu şekilde değiştiremezsiniz.”

Travis Kelce koşuyor

Kansas City Chiefs’in zorlu sonu Travis Kelce (87), 26 Kasım 2023’te Las Vegas’ta oynanan maçın ilk yarısında Las Vegas Raiders defans oyuncusu Divine Deablo’nun (5) önünde koşuyor. (AP Fotoğrafı/David Becker)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Chiefs 9-6’ya düştü ve klasmanı sağlamlaştırmaya ve art arda dokuz sezon play-off’lara katılmaya hâlâ bir galibiyet uzakta. AFC’nin şampiyonluk oyununu beş yıl üst üste kazandılar.

Raiders, AFC’de 7-8’lik bir rekorla 11. sırada yer alıyor ve hâlâ play-off için mücadele ediyor ve bu hafta sonu Indianapolis Colts ile karşılaşacak.

Haberler Digital’i takip edin X’te spor yayını ve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.