Ravens ve Lamar Jackson, 5 yıllık sözleşme uzatma konusunda anlaştı

HalaycıBaşı

New member
Lamar Jackson, Baltimore’da kalıyor.

2019 NFL MVP’si ve Baltimore Ravens, prensipte beş yıllık bir sözleşme uzatma konusunda anlaştılar.

Kuzgunlar ve Jackson son zamanlarda aynı fikirde değiller ve Jackson, tarafların uzun vadeli bir anlaşma üzerinde anlaşamamasının ardından Mart ayında bir takas talep etti.

Baltimore Ravens’in oyun kurucusu Lamar Jackson, 18 Eylül 2022’de Baltimore’daki M and T Bank Stadyumu’nda Miami Dolphins’e pas atıyor. (Rob Carr/Getty Images)

Baltimore nihayetinde Jackson’a franchise etiketini verdi ve diğer takımların Jackson için Kuzgunların eşleşebileceği teklifler yapmasına izin verdi. Jackson’ı alan herhangi bir takım, Ravens’e iki ilk tur draft seçimi göndermek zorunda kalacaktı.

Jackson, Ravens tarafından tweetlenen bir videoda, “Biliyorsunuz, son birkaç aydır, söylediği çok şey oldu, dedi, çok fazla tırnak yeme, çok fazla kafa kaşıma oldu” dedi. anlaşmayı duyurmak. “Ama önümüzdeki beş yıl boyunca sürü sürüsü devam ediyor! Hadi gidelim bebeğim. Gidelim! Gidelim dostum. Orada olmak için sabırsızlanıyorum. Önümüzdeki beş yıl boyunca M&T Field’ı aydınlatmak için sabırsızlanıyorum. yıl, adamım. Hadi anlayalım.”

Lamar Jackson koşuyor

Baltimore Ravens oyun kurucusu Lamar Jackson (8), 27 Kasım 2022’de Jacksonville, Fla’da Jacksonville Jaguars’a karşı oynanan bir maçın ilk yarısında topu yönetiyor. (AP Fotoğrafı/John Raoux)

Jackson, 2018 NFL Draftında 32. sıradan seçildikten sonra kariyerinde 45-16. İki kez Pro Bowler, 12.209 yarda attı ve 4.437 yarda daha koştu. 101 sayı atarken 24 gol için koşuyor.

MVP sezonunda yaptığı 36 gol, o yıl NFL’ye liderlik etti.

Lamar Jackson ısınıyor

Baltimore Ravens oyun kurucusu Lamar Jackson (8), 27 Kasım 2022’de Jacksonville, Fla’daki TIAA Bank Field’da Jacksonville Jaguars’a karşı oynanan bir maç sırasında. (Getty Images aracılığıyla David Rosenblum/Icon Sportswire)

Anlaşmanın şartları açıklanmadı, ancak NFL Ağı raporları Jalen Hurts, Philadelphia Eagles ile 255 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladıktan sonra Jackson, NFL’de en çok kazanan oyuncu oldu.

Bu gelişmekte olan bir hikaye. Daha fazla güncelleme için tekrar kontrol edin.