Saquon Barkley, Giants’ın zorunlu mini kampını müzakerelerin ortasında atlayacak: ‘Herhangi bir sözleşme rekoru kırma niyetinde değilim’

HalaycıBaşı

New member
New York Devleri Bir habere göre, geri koşan yıldız Saquon Barkley, “saygılı bir şekilde tazmin edileceği” yeni bir anlaşmaya varma umuduyla direnmeye devam ettiği için bu hafta takımın zorunlu mini kampına katılmayacak.

Pazar günü New Jersey’deki AMPT futbol kampından sonra, Barkley onayladı Salı veya Çarşamba günü antrenmana katılmayacağını söyledi.

Saquon Barkley’e (26) geri koşan New York Giants, 24 Aralık 2022’de Minneapolis’te ikinci yarıda 27 yardalık bir touchdown koşusu sırasında Minnesota Vikings güvenliği Camryn Bynum’dan (24) kaçıyor. (AP Fotoğrafı/Abbie Parr)

ESPN’den Adam Schefter’e yaptığı açıklamada, “Daha önce de belirttiğim gibi, herhangi bir sözleşme rekoru kırmak istemiyorum. Konumumda en yüksek maaşı alan oyuncu olmayı talep etmiyorum” dedi.

DANIEL JONES, GIANTS’IN SAQUON BARKLEY İLE SÖZLEŞME GÖRÜŞMELERİ ÜZERİNE: ‘BİR ŞEYLER YAPABİLMELERİNİ UMUYORUM’

“Piyasayı anlıyorum. Amacım sadece sahada ve soyunma odasında takıma yaptığım katkıların karşılığını saygıyla almak. Offseason boyunca Giants ile görüşmeler yaptım. Bir noktada bir anlaşma olursa Bu masadaki iki taraf için de adil, imzalamaya hazır olacağım.”

Franchise ihalesini henüz imzalamayan Barkley, her iki tarafın da müzakere etmeye istekli olduğu görüşmelerin sürdüğünü, ancak son teslim tarihine bir aydan fazla varken anlaşmayı şimdi yapmak için “aceleye gerek olmadığını” da sözlerine ekledi.

ESPN aracılığıyla Barkley, “Konuşmaya açık olduklarını düşünüyorum. Konuşmaya açığım” dedi.

Saquon Barkley ve Daniel Jones Komutanlara Karşı

New York Giants oyun kurucusu Daniel Jones (8) ve geriye koşan Saquon Barkley, 18 Aralık 2022’de Landover, Maryland’de Washington Commanders’a karşı 20-12’lik bir galibiyetten sonra sahadan çıkıyor. (AP Fotoğrafı/Susan Walsh)

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

“Bence günün sonunda gerçekten parçalara ayırıp bir bütün olarak bakarsanız aceleye gerek yok. 17 Temmuz’a ulaşmak için masada hala zaman var. 17 Temmuz yarın değil. bir hafta içinde değil. ben böyle bakıyorum. belki de naif bir bakış açısı, tamamen yanılıyor olabilirim. ama benim için, ben böyle bakıyorum. tamamen yanılıyor olabilirim, umarım. ben Bir şeyler yapabileceğimiz konusunda Giants’a güvenin.”

2018’de Giants tarafından genel klasmanda 2. sırada seçilen Barkley, ligin en iyi geri koşanlarından biri olduğunu kanıtladı. Baş antrenör Brian Daboll’un hücumunda, geçen sezon 10 gol ve 338 karşılama yardası ile 295 atışta 1.312 yarda ile takımı yönetti.

Saquon Barkley, Colts'a Karşı

Saquon Barkley’e koşan New York Giants, 1 Ocak 2023’te East Rutherford, New Jersey’de Indianapolis Colts’a karşı oynanan bir maçtan önce tanıtıldığında tepki veriyor. (AP Fotoğrafı/Seth Wenig)

HABERLER SUNULDU

ESPN’ye göre, Barkley bildirildi bir anlaşmayı geri çevirdi yılın başlarında yılda 14 milyon dolara yakındı. Franchise etiketi altında oynarsa, bu sezon 10 milyon dolardan biraz fazla kazanacak.

Haberler’den Scott Thompson bu habere katkıda bulundu.