Seth Towns, kolej basketbolu uygunluğunun 8. yılını alacak

HalaycıBaşı

New member
Seth Towns, bu sonbaharın sonlarında 2023-24 sezonunda sahaya çıktığında nadir havaya girecek.

Harvard’da oynadığı sırada Ivy League’de Yılın Oyuncusu seçilen Towns, Howard Üniversitesi’ne transfer oldu ve üniversite basketbolunun sekizinci sezonuna katılmaya hak kazanacak. Gardiyan, duyuruyu bir Instagram gönderisinde yaptı.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Harvard Crimson forveti Seth Towns, 31 numara, Princeton Tigers ile Harvard Crimson arasında 3 Mart 2017’de Princeton, New Jersey’deki Jadwin Gymnasium’da oynanan kolej basketbol maçının ikinci yarısında. (Getty Images aracılığıyla Zengin Graessle/Icon Sportswire)

Howard Üniversitesi tabelasının önünde çekilmiş bir fotoğrafının altına “Mekke. Çok mübarek” yazdı.

Towns, üniversite kariyerine başlamak için Ohio Eyaleti ve Michigan yerine Harvard’ı seçti. 2018-19 sezonunda ve daha sonra 2019-20 sezonunda onu yere seren bir dizinden sakatlanmadan önce Crimson ile iki tam sezon oynadı.

2020-21 sezonu için Ohio State’e transfer oldu ve 25 maçta forma giydi ve maç başına ortalama 3,8 sayı ve 2,2 ribaund aldı. 2021’de sırtından ameliyat oldu ve 2022’de okuldan transfer olacağını açıklamadan önce basketbolu bıraktığını duyurdu.

Seth Towns, Purdue'ye Karşı

Ohio State Buckeyes forveti Seth Towns, 31 numara, 12 Mart 2021’de Lucas Oil’de Ohio State Buckeyes ile Purdue Boilermakers arasında oynanan erkekler Big Ten turnuvası kolej basketbol maçında Purdue Boilermakers forveti Aaron Wheeler’ın 1 numaralı kolunun altından geçiyor. Indianapolis’teki stadyum. (Getty Images aracılığıyla Zach Bolinger/Icon Sportswire)

USC, NCAA, ULUSAL İŞ İLİŞKİLERİ KURULUNUN SPORCU TAZMİNATI İLE İLGİLİ ŞİKAYETİNİ VURDU

Cuma günü Columbus Dispatch’e “Basketbolla ilişkimi yeniden yapılandırdığımı düşünüyorum” dedi. “Artık çok daha sağlıklı. Tüm kimliğimi basketbola koyduğumu söylemiyorum ama dostum, zordu çünkü sahip olduğum tek profesyonel istek buydu. Geri kalan her şey bir nevi ona bağlıydı. Şimdi , Hangi seviyede olursa olsun oynama ihtiyacından kendimi kurtardığımı düşünüyorum.

“Bir kez daha oynama şansım olduğu için çok minnettarım ve sporu falan seviyorum, ancak sporla olan bağlantımın eskisi kadar sağlıksız olmadığını söyleyebilirim.”

Seth Towns, Michigan'a Karşı

Ohio State Buckeyes forveti 31 numaralı Seth Towns, 13 Mart 2021’de Indianapolis’teki Lucas Oil Stadyumu’nda Michigan Wolverines ile Ohio State Buckeyes arasında oynanan erkekler Big Ten turnuvası kolej basketbol maçında üç sayılık atış yapıyor. (Getty Images aracılığıyla Zach Bolinger/Icon Sportswire)

HABERLER SUNULDU

Towns’ın halihazırda Harvard ve Ohio State’den dereceleri var ve Howard’da üçüncü bir derecenin peşine düşebilir.

Ryan Gaydos, Haberler Digital’in kıdemli editörüdür.