Sha’Carri Richardson, askıya alındıktan iki yıl sonra ABD Şampiyonasında 100 metre kazandı

HalaycıBaşı

New member
Sha’Carri Richardson, iki yıl sonra Cuma gecesi Eugene, Oregon’daki ABD şampiyonasında 100 metre şampiyonluğunu kazandı. askıya alınmak pozitif bir esrar testi için. Brittany Brown (10.90) ve Tamari Davis’i (10.99) yenerek 10.82 saniye ile kazandı.

Sha’Carri Richardson, 7 Temmuz 2023’te Eugene, Oregon’da Hayward Field’da düzenlenen 2023 USATF Outdoor Şampiyonasında Kadınlar 100m Finalini kazanmak için kaseti kırıyor. (Christian Petersen/Getty Images)

Richardson 100 metreyi kazandı Olimpiyat denemeleri 2021’de ancak esrarda bulunan bir kimyasal için pozitif test ettikten sonra bir ay süreyle askıya alındı.

NCAA D2 PİST ŞAMPİYONASI’NDAKİ ARIZA, KISMEN KÖR KOŞUCU’NUN SON YERDE BİTMESİNE NEDEN OLUYOR

Richardson Cuma günkü zaferinin ardından bir televizyon röportajında ”Zihinsel, fiziksel ve duygusal olarak hazırım ve burada kalmak için buradayım” dedi. “Dönmedim, daha iyiyim.”

Gelecek ay, Richardson Budapeşte, Macaristan’daki dünya şampiyonasında yarışacak.

Richardson, şu haberlerin ardından Temmuz 2021’de “BUGÜN” programına çıktı. bir aylık uzaklaştırma, ve özür diledi. Duruşmalardan önce annesini kaybetmenin kendisini incittiğini ve üzdüğünü anlattı.

Kadınlar 100m Finalini Sha'Carri Richardson kazandı

Sha’Carri Richardson, 7 Temmuz 2023’te Eugene, Oregon’da Hayward Field’da düzenlenen 2023 USATF Outdoor Şampiyonasında Kadınlar 100m Finalini kazandıktan sonra tepki gösteriyor. (Christian Petersen/Getty Images)

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

“…Hayatımda o pozisyonda olmak, böyle bir şey bulmak… diyeceğim bir şey, muhtemelen hayatımda beni olumlu ve olumsuz etkileyen en büyük şeylerden biri, iş arkadaşımla olan ilişkimle başa çıkmak olduğunda. anne. Yani, bu kesinlikle benim için çok ağır bir konuydu ve insanlar buna mecbur olmanın nasıl bir şey olduğunu anlamıyor ya da anlıyor ve hepimizin farklı mücadeleleri var ve hepimizin uğraştığı farklı şeyler var.” Richardson dedi. “Ama bir yüz takınmak ve dünyanın önüne çıkmak zorunda olmak ve bir yüz takınmak ve acımı saklamak… Ben kimim ki sana bir acıyla uğraşırken nasıl başa çıkacağını söyleyeyim, ya da sen daha önce hiç yaşamadığın ya da uğraşmak zorunda kalacağını hiç düşünmediğin bir mücadeleyle uğraşmak.Ben kimim sana nasıl başa çıkacağını söyleyeceğim?Ben kimim ki sana canını yakmakla yanıldığını söylüyorum?

“Buna öncülük etmek, benim akıl sağlığı Oyunlara giden yolda, piste her çıkışında rekor kıran bir süre veya buna benzer bir şey olmasını beklemek. Sadece bu baskı kendi içinde tamamen ‘hiçbir şeydi ki bu aslında ilk tam profesyonel kariyerimdi, bu yıl pandemi nedeniyle ilk tam profesyonel devremdi.

Sha'Carri Richardson podyumda duruyor

Sha’Carri Richardson, 7 Temmuz 2023’te Eugene, Oregon’da Hayward Field’da düzenlenen 2023 USATF Outdoor Şampiyonasında Kadınlar 100m Finalini kazandıktan sonra podyumda duruyor. (Christian Petersen/Getty Images)

HABERLER SUNULDU

Richardson, Perşembe günü açılış elemelerinde 10.71 ile Jamaikalı Shericka Jackson 10.65 ile Jamaika şampiyonluğunu kazandı.

Haberler Ryan Gaydos ve The Associated Press bu rapora katkıda bulundu.

Joe Morgan, Haberler için bir Spor Muhabiridir.