Shaq, Jason Kelce'ye emeklilik tavsiyesi veriyor: 'Benim gibi aptal olma'

HalaycıBaşı

New member
Jason Kelce yeniden emekliliği düşünüyor.

Philadelphia Eagles pivotu bu sefer kramponları kapatmaya yakın görünüyor.

NFC joker play-off'larında Tampa Bay Buccaneers'a mağlup olduktan sonra takım arkadaşlarına kariyerinin bittiğini söylediğine dair bir haber dolaşmıştı.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Jason Kelce, baba olmanın hayatının en önemli anlarından biri olduğunu söylüyor. (Andy Lewis/Getty Images aracılığıyla Icon Sportswire)

Kelce duygusal bir tavırla kardeşi Travis'le paylaştığı podcast'inde bu söylentileri geri çevirdi ancak kariyerinin sonunun aklında olduğu bir sır değil.

Geçtiğimiz yıl Amazon Prime Video'da hayatının profilini çıkaran belgeselde Kelce, eski takım arkadaşlarından ve diğer Eagles efsanelerinden emeklilik tavsiyesi aldı. Geçen hafta NBA efsanesinin podcast'inde Shaquille O'Neal ile konuştu.

Shaq 2011'de emekli oldu ve “seri dolandırıcı” olduğu kabul edilerek ev hayatını mahvetti. Kendisi ve beş çocuğunu paylaştığı eşi emekli olduğu yıl boşandı. Kelce'ye onun yolundan gitmemesini söyledi.

Shaq Super Bowl partisine ev sahipliği yapıyor

Shaquille O'Neal, 10 Şubat 2023'te Scottsdale, Ariz'de Talking Stick Resort'ta Shaq's Fun House Büyük Oyun Hafta Sonu'na katıldı. (Ethan Miller/Getty Images)

O'Neal, “Size tavsiyem, eğer emekli olacaksanız bunu kabul edin, ailenizin tadını çıkarın kardeşim” dedi. özenli bir Kelce. “Ailemi kaybettiğimde pek çok aptalca hata yaptım ve kimsem yoktu.

“Senin için durum böyle değil. Öyleyse güzel karının tadını çıkar, güzel çocuklarının tadını çıkar ve asla sahip olduklarımıza takılıp kalma. Sahip olduklarımız, sahip olduklarımızdı; yüzük sende, insanlar senin kim olduğunu biliyor, tadını çıkar. Çünkü, yine aptaldım ve bunun hakkında uzun zamandır konuşuyordum. Bütün ailemi seviyorum. 100.000 metrekarelik bir evde tek başıma yaşıyorum.”

HALL OF FAMER STEVE 'MONGO' MCMICHAEL, ENFEKSİYON GELİŞİMİNDEN SONRA KAN NAKLİ YAPIYOR

O'Neal, Altıncı Sayfa'ya Kelce'ye “Benim gibi aptal olma” dediğini söyledi.

Ocak ayındaki maçın son maçı olması durumunda, 36 yaşındaki Kelce, altı kez birinci takım All-Pro'yu ve yedi kez Pro Bowler'ı emekli edecek. Tom Brady liderliğindeki takımı üzen 2017 Super Bowl takımının kurulmasına yardımcı oldu Yeni ingiltere yurtseverleri serinin ilk şampiyonluğu için.

Jason Kelce ve Travis Kelce kucaklaşıyor

Philadelphia Eagles'tan Jason Kelce (62) ve Kansas City Chiefs'ten Travis Kelce (87), 20 Kasım 2023'te Kansas City, Mo.'daki Arrowhead Stadyumu'ndaki GEHA Field'daki maçın ardından kucaklaşıyor. (Ryan Kang/Getty Images)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Kartallar, 2011 draftının altıncı turunda Kelce'yi seçti. Kariyerine Andy Reid'in baş antrenör olduğu dönemde başladı, Chip Kelly ve Doug Pederson dönemlerinde oynadı ve Nick Sirianni'nin yönetimi altında bitiriyor gibi görünüyor.

Haberler'tan Ryan Gaydos bu rapora katkıda bulundu.

Haberler Digital'i takip edin
X'te spor yayını ve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.