Shaq, LeBron James’in tarihi maçından sonra Dillon Brooks’u yumrukladı: ’20 ve 20, 40′

HalaycıBaşı

New member
Memphis Grizzlies’in forveti Dillon Brooks, telefonla aradıktan sonra kendisini medyanın eleştirilerine açtı. Lebron James 2. Oyun galibiyetinin ardından “eski”.

ile kelime alışverişinde bulunduktan sonra Los Angeles Lakers Brooks, geçen hafta James’in büyüklüğünü küçümsemişti.

Memphis Grizzlies’in 24. oyuncusu Dillon Brooks, 24 Nisan 2023’te Los Angeles’taki Crypto.Com Arena’da Los Angeles Lakers’a karşı 2023 NBA Playofflarının Dördüncü Tur Birinci Maçını izliyor. (Getty Images aracılığıyla Andrew D. Bernstein/NBAE)

Brooks, 2. Maçtan sonra takas hakkında sorulduğunda “Umurumda değil. O yaşlı. Bunu bekliyordum,” dedi. “Bunu dördüncü oyunda, beşinci maçta yapmasını bekliyordum. Dördüncü faulümü aldığımda bir şeyler söylemek istedi. Bunu daha önce söylemeliydi.

LEBRON JAMES, Lakers’ı 4. Maçta Grizlilere Karşı Heyecan Verici Fazla Mesai Galibiyetine Götürdü

“Ayıları dürtüyorum. Ben kimseye saygı duyma onlar gelip bana 40 verene kadar [points].”

Pazartesi gecesi Lakers, Grizzlies’i bir maça yaklaştırdı. playofflardan elendiJames’in kariyerinin ilk 20 sayı ve 20 ribaund oyununu alıyor.

Avustralya'da Shaq

Shaquille O’Neal, 28 Ağustos 2022’de Sidney, Avustralya’da Cargo Hall’da PointsBet Built Differently Media Etkinliği sırasında röportaj yaptı. (TLA için Brett Hemmings/Getty Images)

Shaquille O’Neal, Brooks’un bunu duymasını sağladı.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

O’Neal, “Inside the NBA” maçından sonra “LeBron 20-20’ye sahipti” dedi.

“Dillon Brooks, 40 yaşına gelene kadar kimseye saygı duymadığını söyledi” diye devam etti. “20 ve 20, 40’tır.”

Brooks öyleydi yorum yapmak mümkün değil 117-111’lik bir uzatma kaybının ardından üst üste ikinci maç için medyaya konuşmayı reddediyor.

Grizzlies, 2010’dan bu yana yedi numaraya kaybeden ilk iki sıra olma riskiyle karşı karşıya. San Antonio Spurs.

Dillon Brooks giriş yapmak için bekliyor

Memphis Grizzlies’in 24. oyuncusu Dillon Brooks, 24 Nisan 2023’te Los Angeles’taki Crypto.Com Arena’da 2023 NBA Playofflarının 1. Tur 4. Maçını izliyor. (Getty Images aracılığıyla Adam Pantozzi/NBAE)

HABERLER SUNULDU

James geceyi 22 sayı ve 20 ribaundla tamamladı ve 1973’te Wilt Chamberlain’den bu yana 36 yaşında 20-20’ye ulaşan en yaşlı oyuncu oldu.

ESPN’e göre James, “Kariyerimde oldukça harika şeyler yaptım” dedi. “Daha önce hiç 20 ve 20’ye sahip olmadım. Yani, bu oldukça havalı, sanırım.”

Joe Morgan, Haberler için bir Spor Muhabiridir.