Sky'dan Chennedy Carter, faulle ilgili soruları yanıtlamayı reddettikten sonra Caitlin Clark'ı parçaladı

HalaycıBaşı

New member
Chicago Sky guardı Chennedy Carter, Indiana Fever'a yaptığı aşikar faul nedeniyle sosyal medya eleştirilerini gözden geçirirken Cumartesi günü Threads'te yaptığı bir paylaşımda Caitlin Clark'ın becerilerini yırttı.

Carter, Fever'ın maçı 71-70 kazanmasının ardından Clark hakkında soru sormaktan kaçınmaya karar verdi. Kendisinin savunmalarını X'te beğendi ve yeniden yayınladı ve Threads'deki gönderilere kadar Clark'ın peşine düşmedi.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Chicago Sky'dan Chennedy Carter, 1 Haziran 2024'te Indianapolis'teki Gainbridge Fieldhouse'da Indiana Fever'a karşı top sürüyor. (Ron Hoskins/NBAE, Getty Images aracılığıyla)

Carter maç sonrası basın toplantısıyla ilgili bir gönderiye yanıt olarak şöyle yazdı: “Üç sayılık atışların yanı sıra masaya ne getiriyor dostum?”

Başka bir Threads gönderisinde Carter, eski Winthrop Eagles guardı Bjorn Broman'ın sert faulünün ardından Angel Reese'in mola sırasında Carter'la kutlama yaptığı bir klibine yanıt verdi.

Carter, Reese hakkında “dostum, bütün takım arkadaşlarımı yakaladım” diye yazmış gibi görünüyordu.

Carter'ın X hakkındaki faaliyetleri de çok şey ifade ediyordu.

Pazar günü WNBA, Clark'a üçüncü çeyrekteki faulünü bariz-1 ihlaline yükseltti. Lig ayrıca Reese'e oyun sonrası medyanın kullanılabilirliğini atladığı için para cezası verdi.

Caitlin Clark şaşkına döndü

Indiana Fever'dan Caitlin Clark, 30 Mayıs 2024'te Indianapolis'te Gainbridge Fieldhouse'da oynanan Seattle Storm maçı sırasında tepki gösteriyor. (Andy Lyons/Getty Images)

2024 WNBA Oranları: Kargaşa, CAITLIN CLARK'IN YILIN ÇAYLAĞI KAMPANYASINI ETKİLER Mİ?

Clark kesinlikle 3 sayılık atışlarıyla tanınıyor. İstatistikler onun sahada uzun topu göndermekten daha fazlasını yaptığını söylüyor.

Galibiyette 11 sayı, 8 ribaund ve 3 asist yapan Clark, New York Liberty'nin yıldızı Sabrina Ionescu ile birlikte WNBA tarihinde ilk 10 maçında en az 100 sayı, 50 ribaund ve 50 asist yapan tek oyuncu oldu.

Clark, Carter'la yeni ortaya çıkan rekabete katılmadı.

Clark maçtan sonra “Bunu beklemiyordum” dedi. “Öyle bir şey. Bu fiziksel bir oyun. Serbest atışı yapın ve hücumda kullanın, bizim de yaptığımızın aynısı olduğunu düşünüyorum.”

Caitlin Clark topu sürüyor

Indiana Fever guardı Caitlin Clark, 1 Haziran 2024'te Indianapolis'teki Gainbridge Fieldhouse'da Chicago Sky karşısında topu sahaya çıkarıyor. (Brian Spurlock/Getty Images aracılığıyla Icon Sportswire)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

O ve Fever, Pazar gecesi New York Liberty'ye karşı harekete geçiyor.

Associated Press bu rapora katkıda bulunmuştur.

Haberler Digital'i takip edin
X'te spor yayını ve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.

Ryan Gaydos, Haberler Digital'in kıdemli editörüdür.