Steelers’ın büyük yıldızı Jerome Bettis büyüme için alan görüyor ve Pittsburgh’un play-off yarışında “gerçekten iyi bir şansa” sahip olduğuna inanıyor

HalaycıBaşı

New member
Pro Football Hall of Fame geri koşuyor Jerome Bettis, sahada gördüğü gelişmelerden memnun kaldı. Pittsburgh Steelers Las Vegas Raiders’a karşı 3. Hafta galibiyetinde, ancak eski takımının hücum açısından gelişme potansiyeli olduğuna ve bunu yaparak play-off’lara kalma konusunda “iyi bir şansa” sahip olduklarına inanıyor.

Bu hafta başında medyaya konuşurken, baş antrenör Mike Tomlin sadece maç kazanmanın değil, aynı zamanda her hafta gelişmeye devam etmenin de önemini vurguladı.

Salı günü medyaya konuşan Tomlin, “Her alanda daha iyiye gittiğimizi hissediyorum ve bu, yılın bu zamanı için makul bir beklenti ve zihniyet.” dedi. “Bizim işimiz şüphesiz maç kazanmak. Stadyumlara adım atarsınız, kazanmak için çağrılırsınız; odak noktası budur, ancak zaferlerin peşinde koşarken inşa etmeniz gerekir. Ve sanki kazanıyormuşuz gibi geliyor.” daha iyi.”

Las Vegas Raiders’ın pivotu Andre James (68), Allegiant Stadyumu’nda Pittsburgh Steelers’a karşı topu kaparken, hücum hattındaki kasklara genel bir bakış. (Kirby Lee-USA TODAY Sports)

NOTRE DAME EFSANESİ, LOU HOLTZ’UN YORUMLARINDAN SONRA OHIO EYALETİNE AĞIRLIK GÖSTERİYOR: ‘ONLARA BAŞ VERMENİZ GEREKİR’

Steelers’ın hücumu 1. haftada rakibine karşı mücadele etti. San Francisco 49ers. Pittsburgh, hücumda yalnızca 239 yarda yönetti, buna yalnızca 41 acele yardası dahil. 30-7 mağlup oldular.

Ertesi hafta galibiyet elde etmesine rağmen Cleveland Browns, Steelers, Browns’un hücumdaki toplam 408 yardasına kıyasla, hücumda sadece 255 yarda (55 acele) ile yine mücadele etti.

Geçtiğimiz hafta koşu oyununda kayda değer bir gelişme, Steelers’ın toplam 105 yarda koştuğunu gördü; bu, ilk iki maçın toplamından daha fazlaydı.

Ancak NFL efsanesi ve eski Steelers Super Bowl şampiyonu Jerome “The Bus” Bettis, Haberler Digital’e hâlâ daha hücumda görmek istediğini söyledi.

Jerome Bettis topu yönetiyor

Pittsburgh Steelers’tan Jerome Bettis, 13 Kasım 2005’te Pittsburgh, Pensilvanya’daki Heinz Field sahasında Cleveland Browns’a karşı bir yarda sayı için koşuyor. (Sean Brady/NFLPotoğraf Kütüphanesi)

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

“Açıkçası çok daha iyi bir performans sergilediler ancak koşu oyunu perspektifinden bakıldığında hücum açısından yeterince iyi değil. İşte futbolu yönetmeye dayalı bir takım. Hücum hattında fiziksel zihniyete sahip olmaları gerekiyor. oraya çıkıp hücum hattında üstünlük kurabileceklerini düşünüyorum. Ve bence bu onların üzerinde çalıştıkları bir şey ve hâlâ biraz daha gelişmeye ihtiyaçları var.”

Şöyle devam etti, “Sanırım ofansif anlamda uzun bir yol kat ettiler ama hala gidecekleri çok yol var. Ve bence bu, oyun kurucu Kenny Pickett ile başlıyor. Bence onun olağanüstü bir oyun kurucu olma şansı var.” NFL, ama yine de kendini geliştirmesi ve NFL’de nasıl oyun kurucu oynanacağını öğrenmesi gerekiyor. Ve bu, diğer her şey gibi bir süreç, ama bence o bu göreve hazır. Bu gerçekten iyi bir futbol takımı ve savunması da iyi. sansasyonel. Bu yüzden play-off’lara kalma ve tehlikeli olma şanslarının gerçekten yüksek olduğunu düşünüyorum.”

Steelers’ın koşu oyunu pek verimli olmasa da henüz endişelenecek bir durum olmayabilir. Bettis, sezonun bu kadar başında yavaş hücumlar görmenin tamamen alışılmadık bir şey olmadığını açıkladı.

Jerome Bettis, Bears oyuncusunun üzerinden geçti

Pittsburgh Steelers’ın 36. oyuncusu Jerome Bettis, 11 Aralık 2005’te Pittsburgh, Pensilvanya’daki Heinz Field’da Chicago Bears’ın 54 numaralı Brian Urlacher’ını geçerek gol attı. Steelers, Bears’ı 21-9 mağlup etti. (Ezra Shaw/Getty Images)

“Mesele şu ki sezonun bu noktasında hücumlar savunmaların biraz gerisinde kalıyor çünkü herkes aynı fikirde olmalı. 11 oyuncunun da aynı şeyi düşünmesini sağlamalısınız ve antrenman kampından çıktığınızda ve eskisi gibi çok fazla günlük antrenman kampınız yok, bu hücumların gerçekten başlaması biraz zaman alıyor ama geri koşmanın ortada ve ikinci yarıda önemli bir rol oynamasını bekliyorum. Sezonun.”

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Bettis kimdi astım tanısı konuldu 14 yaşındayken 13 yıllık kariyerinin çoğunu NFL’de Steelers’ta oynadı. Aire Serv adına Haberler Digital’e konuşan kendisi, kendi durumunu paylaşan kişiler için iç mekan hava kalitesinin önemini vurguladı.

Bettis, “Astım teşhisi konulduğunda korku, nefes alabiliyor musun? Nefes alabilecek misin? Oynayabiliyor musun? Ve böylece koşarak oynamanın bu pozisyona hiçbir faydası olmadı” dedi.

Jerome Bettis NFL maçında onurlandırıldı

Pittsburgh Steelers’ın 36 numaralı oyuncusu Jerome Bettis, 1 Ocak’ta Heinz Field’da Detroit Lions’a karşı NFL maçında kazandığı zafer sırasında kariyerinin son iç saha maçında video skor tablosunda onurlandırılırken, alkış aldıktan sonra taraftarları gülümseyerek selamladı. 2006 Pittsburgh, Pensilvanya’da. (Tom Szczerbowski/Getty Images)

“Ve her oyundan önce yapmam gereken şey, akciğerlerin daha temiz ve açık olduğundan emin olmak için albuterol tedavisi almaktı, böylece %100 kapasiteyle nefes alıyordum. Yani bu daha önce normal bir durumdu. Her futbol maçında.”

“Ama aynı zamanda astımı bilen antrenörlerim de vardı, bu yüzden futbol sahasının her yerinde yanlarında inhalerler vardı. Bu yüzden, bilinçli ve gayretli olmak ve kendime en iyi şansı verdiğimden emin olmak için bunu her maç yapmakla ilgiliydi. Bir futbolcu olarak etkili olacağım ama aynı zamanda nefes alabileyim. Çünkü dünyadaki en korkunç şeylerden biri nefes alamamaktır. Benim korkum da her zaman buydu.”