Stefanos Tsitsipas, hayranın ‘arı taklit ettiğini’ söyledi, suçlu olduğu iddia edilen kişiyle yüzleşti: ‘Gitmesi gerekiyor’

HalaycıBaşı

New member
Stefanos Tsitsipas Çarşamba günü bir taraftarın maçtan atılması için hakeme yalvardı ve onu servis atmadan önce vızıltı sesleri çıkarmakla suçladı.

Dünyanın 4. sıradaki oyuncusu Tsitsipas, arkasında “arı taklidi yapan bir kişi” olduğunu söylemek için hakemin yanına gitti.

25 yaşındaki oyuncu ilk başta gürültüyü yapanın bir insan olduğunu fark etmemiş, bir ara raketini havada sallayarak gerçekte orada olmayan arıyı savuşturmaya çalışmış.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yunanistan’dan Stefanos Tsitsipas, 16 Ağustos 2023’te Mason, Ohio’da Lindner Family Tennis Center’da düzenlenen Western & Southern Open’da ABD’li Ben Shelton’a bir şut attıktan sonra taraftarlarla sohbet ediyor. (Aaron Doster/Getty Images)

Sonunda sesin arkasındaki koltuklardan geldiğini fark etti.

“Ben hizmet etmeden hemen önce bir vızıltı,” dedi.

Hakem “bununla ilgileneceğini” söyledi ve Tsitsipas, suçlunun kim olduğunu öğrenmek için arkasındaki bir grup insanın yanına gitti.

Stefanos Tsitsipas görevde

Yunan Stefanos Tsitsipas, Hologic ATP Tour’un bir parçası olan National Bank Open’ın ikinci tur maçında 9 Ağustos 2023’te Toronto’da Sobeys Stadyumu’nda görev yapıyor. (Getty Images aracılığıyla Julian Avram/Icon Sportswire)

Bir fan ön sıradaki bir kadını işaret ederek hemen ispiyonladı. Rakibi Ben Shelton bile gelip neler olduğunu sordu.

“Desteklediklerini biliyorum. [other player],” dedi Tsitsipas hakeme.

“Onun çıkmasını istiyorum. Gitmesi gerekiyor” dedi.

NOVAK DJOKOVIC ‘SIFIR PİŞMANLIKLA’ BİZE DÖNÜYOR

Tsitsipas söz konusu hayranın yanına gitti ve birkaç dakika konuştular ama ne söylendiği bilinmiyor.

Cincinnati Masters olarak da bilinen Western & Southern Open’da Amerikalı oyuncu Shelton ile karşı karşıya geldi.

Tsitsipas 7-6 (7-3), 7-6 (7-2) kazandı, ancak son 16’da Polonyalı Hubert Hurkacz’a yenildi.

Stefanos Tsitsipas

Yunanistan’dan Stefanos Tsitsipas, 16 Ağustos 2023’te Mason, Ohio’da Lindner Family Tennis Center’da düzenlenen Western & Southern Open’daki maçlarında ABD’li Ben Shelton’a servis atıyor. (Aaron Doster/Getty Images)

HABERLER SUNULDU

Ocak ayında Avustralya Açık finalinde Novak Djokovic’e yenildi.