Super Bowl şampiyonu, Ben Roethlisberger’in Kenny Pickett hakkındaki sözlerinden memnun değil: “Bu tam bir saçmalık”

HalaycıBaşı

New member
Pazartesi günü Ben Roethlisberger’in Kenny Pickett hakkındaki yorumları bir zamanlar Pro Bowler ve Super Bowl şampiyonu Michael Robinson’a pek uymadı.

Eski Pittsburgh Steelers yıldızı, podcast’inde Pickett’e ilk yılında başarılı olmasını istemediğini itiraf etti. Pickett, iki kez Super Bowl şampiyonu NFL’den emekli olduktan sonra Roethlisberger’in yerini aldı.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Pittsburgh Steelers’ın 8 numaralı oyun kurucusu Kenny Pickett, 8 Ocak 2023’te Pittsburgh’daki Acrisure Stadyumu’nda Cleveland Browns ile oynamadan önce sahaya çıkıyor. (Philip G. Pavely-USA TODAY Sports)

Roethlisberger, “Bu konuda şeffaf olacağımdan emin olacağım. Kahrolacağım, muhtemelen bunu söylememeliyim,” dedi. “Başlangıçta senin başarılı olmanı istemedim… Bu benim bencilliğim ve bunun için üzülüyorum.”

Robinson, 2006’da San Francisco 49ers tarafından dördüncü tur draft seçimiydi. Geniş bir alıcı ve bek olarak oynadı ve 2013’te Seattle’da bir Super Bowl şampiyonluğu kazandı. Şimdi NFL Network için bir analist olan Robinson, sözlerden rahatsız oldu. .

BRONCOS DOKUZ SEZONDAN SONRA BRANDON MCMANUS’U KESTİ; SUPER BOWL ŞAMPİYONU ‘DAHA FAZLASI GELECEK’ SÖYLEDİ

Super Bowl'dan önce Michael Robinson

Seattle Seahawks beki Michael Robinson, 26 numara, 28 Ocak 2014’te Newark, New Jersey’deki Prudential Center’da Super Bowl XLVIII Medya Günü sırasında medyaya konuşuyor. (Jeff Zelevansky/Getty Images)

“Big Ben, adamım çok saçma kardeşim,” dedi. “İnsan olduğunu biliyorum, anlıyorum. Ama bu senin sevdiğin şeylerden biri, ben de öyle düşünüyorum ama o kelimeler aslında ağzımdan çıkıp söyleme yolunu bulamıyorlar. günün sonunda çünkü bunu genç bir oyun kurucuya yapmazsın.

“Ben oradayken bunu ona yapmak istemezdi.”

Pittsburgh, arkasında kıdemli oyun kurucu Mitchell Trubisky ve Mason Rudolph’u sıralarken bile Pickett, Steelers’ın geleceğin oyun kurucusu gibi görünüyor.

İlk sezonunda 12’si başlayarak 13 maçta forma giydi. 2.404 pas yardası, yedi gol pasosu ve dokuz müdahalesi vardı. O startlarda 7-5’ti.

Roethlisberger, Bengals'e Karşı

Pittsburgh Steelers’ın 7 numaralı oyun kurucusu Ben Roethlisberger, 28 Kasım 2021 Pazar günü Cincinnati’deki Paul Brown Stadyumu’nda Cincinnati Bengals ile oynanan 12. Hafta NFL futbol maçında dördüncü çeyrekte yedek kulübesine bakıyor. (Kareem Elgazzar/The Enquirer / USA TODAY NETWORK)

HABERLER SUNULDU

Pickett Salı günü, sözlerinden dolayı Roethlisberger’e karşı hiçbir kötü niyeti olmadığını söyledi.

Ryan Gaydos, Haberler Digital’in kıdemli editörüdür.