Super Bowl şampiyonu Rodney Harrison, Zach Wilson’ın “çöp” sözleri nedeniyle incelemeyle karşı karşıya

HalaycıBaşı

New member
Super Bowl şampiyonu Rodney Harrison, Pazar gecesi Kansas City Chiefs’in yıldızı Chris Jones’a New York Jets’in oyun kurucusu Zach Wilson hakkında sorduğu sorular nedeniyle eleştirilerin hedefi oldu.

Wilson, Jets için sağlam bir oyun ortaya koyduğunda NFL dünyasını şaşkına çevirdi ve onları neredeyse geri dönüş zaferine götürdü. Ancak Harrison’ın Jones’a sorduğu sorular NFL oyuncularının ve taraftarlarının öfkesine neden oldu.

“Zach bu gece onu kasette izlerken beklediğinizden daha mı iyi oldu?” Harrison Jones’a sordu. “Ve dürüst olabilirsin.”

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

NBC Sports analisti Rodney Harrison, 24 Eylül 2023’te Las Vegas’ta Allegiant Stadyumu’nda Las Vegas Raiders ile Pittsburgh Steelers arasında oynanan maç öncesinde sahadan rapor veriyor. (Chris Unger/Getty Images)

Jones, Wilson’ın her hafta daha iyi olmaya devam ettiğini ve liderliğinde ilerleme kaydettiğini söyledi.

Harrison, “Ama o kaseti izlediğinizde, bu adama bakmalısınız, ‘aa, o garajda’, ‘onu gerçekten parçalamamız lazım’ diyorsunuz” dedi.

Jones, Wilson’ın “özel” olduğunu söylediğinde Harrison şaşkına dönmüş görünüyordu.

Harrison, Jac Collinsworth ve Tony Dungy rolünde, “Özel bir gece geçirdiğini düşünüyorum ama onun özel olduğunu düşünmüyorum. Sen özelsin çünkü bunu zamanla kanıtladın. O özel değil. Sadece söylüyorum” dedi. güldü.

Pek de özel olmadığı iddia edilen oyun kurucu, Jets’i neredeyse Super Bowl şampiyonlarına karşı bir geri dönüş zaferine götürüyordu. 245 pas, iki gol pasıyla 28/39’du ve 2 sayılık dönüşümle maçın eşitlenmesine yardımcı oldu. Oyunun sonuna doğru bir top çaldı ve Jets asla topu geri alamadı. Kansas City 23-20 kazandı.

Harrison’ın açık eleştirileri NFL dünyasında dikkatle incelendi.

Arizona Cardinals’ın eski oyun kurucusu Matt Leinart, X’e şöyle yazdı: “Bu bir çöp. Medyadaki işimiz, özellikle harika bir maçtan sonra bu adamları parçalamamak için analiz etmek ve eleştirmek.” “Tam bir çöp.”

Eski Tennessee Titans hücum yan hakemi Taylor Lewan, Kay Adams’ın “Up & Adams” programında Harrison’a sözler söyledi.

Zach Wilson ve Patrick Mahomes

Kansas City Chiefs’in 15 numaralı oyuncusu Patrick Mahomes, 1 Ekim 2023’te East Rutherford, New Jersey’deki MetLife Stadyumu’nda oynanan NFL futbol maçının ardından New York Jets’in 2 numaralı oyuncusu Zach Wilson’a sarılıyor. (Kevin Sabitus/Getty Images)

GIANTS’TAN BRIAN DABOLL, DANIEL JONES’UN DURDURULMA GÖRÜNTÜLERİNİ GÖSTERDİKTEN SONRA TABLETİNİ tiksinerek fırlattı

“Rodney gibi biz de daha fazla tıklama almak için ne yapıyoruz? Bunun hepimizin kaçınılmaz olarak oynadığı bir oyun olduğunu biliyorum. Mesela ulusal medyanın olup bitenler hakkında konuşmasını sağlayacak bir şeyi nasıl birilerinin söylemesini sağlayabiliriz?” dedi Lewan.

Lewan, Jones’u Wilson’ı parçalamaya çalışması için tuzağa düşürmenin gerekli olduğunu düşünmediğini ve Harrison’ın ona neden ateş edeceğini anlamadığını söyledi.

Dallas Cowboys’un yıldızı Micah Parsons, Bleacher Report şovunda koroya katıldı. Harrison’ın yorumlarının “doğru olmadığını” söyledi.

Parsons, “Tanrı’ya olan inancımı her zaman koruyacağım ve bunu sizin için de gerçek tutacağım,” dedi Parsons. “Gerçekten tek bir yargıç olmadığımıza inanıyorum. Birisinin çöp olduğunu, kimin özel olduğunu, kimin özel olmadığını söylemeye devam edemeyiz. Şimdi, eğer gerçekten iyi bir futbolcuysan. … Evet, Chris Jones gerçekten iyi bir futbolcu. Zach Wilson’dan daha iyi bir oyuncu mu? Evet ama Chris kendini bunun üzerine kurdu.

Zach Wilson ve Robert Saleh

New York Jets baş antrenörü Robert Saleh, 1 Ekim 2023’te East Rutherford, New Jersey’de MetLife Stadyumu’nda Kansas City Chiefs’e karşı oynanan NFL futbol maçı öncesinde 2 numaralı Zach Wilson ile etkileşime giriyor. (Kevin Sabitus/Getty Images)

“Zach Wilson’a aynı nezaketi göstermiyoruz. Bırakın büyümesine izin verin. Her hafta ve her hafta daha iyi olmaya devam ediyor. Ve bu sadece bana göre, bu sadece hileli bir hareket.”

New York Giants’ın eski şutörü Lawrence Tynes şunu ekledi: “Bu, Rodney Harrison için kötü bir bakış. Futboldaki en iyi oyunculardan birinin kendi anlatımına uygun bir yanıt vermesini sağlamaya çalışıyorum. Chris bu adama karşı daha yeni 60 dakika oynadı.”

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Jets antrenörü Robert Saleh, Pazartesi günü Harrison’ın Wilson’ın sözleri için özür dilediğini ve NJ.com’a göre tartışmayı “köprünün altından sular” olarak nitelendirdiğini öne sürdü.

Ryan Gaydos, Haberler Digital’in kıdemli editörüdür.