Tigers yıldızı Angel Reese, LSU ile Beyaz Saray’ı ziyaret edecek: ‘Ben bir takım oyuncusuyum’

HalaycıBaşı

New member
Kadınlar NCAA Turnuvasının En Seçkin Oyuncusu, Beyaz Saray ne de olsa, onun yerine eski Başkan Obama’yı ve eski First Lady Michelle Obama’yı ziyaret edeceğini söyledikten günler sonra.

LSU yıldızı Angel Reese Cuma günü onunla Beyaz Saray’ı ziyaret edeceğini söyledi. ulusal şampiyonluk kazanan takım “Sportscenter”da görünürken.

LSU forveti Angel Reese, 5 Nisan 2023 Çarşamba günü Louisiana, Baton Rouge’daki NCAA kolej ulusal şampiyon kadın basketbol takımı kampüste geçit töreni yaparken taraftarlara el sallıyor. (Hilary Scheinuk/AP yoluyla New Orleans Avukatı)

ESPN’e göre Cuma günü Reese, “Başlangıçta incindik – duygusaldı çünkü tüm yıl boyunca her şey için ne kadar çok çalıştığımızı biliyoruz” dedi. “(Beyaz Saray’a gitmek için) bu deneyimi asla elde edemezsiniz… ve ekibimin muhtemelen kesinlikle gitmek istediğini biliyorum ve koçlarım Bunu destekliyorum, bu yüzden takım için en iyisini yapacağım ve gitmeye karar verdik.

LSU’NUN MELEK REESE JILL BIDEN’IN ÖZÜRÜNÜ KABUL ETMEDİ: ‘OBAMALARA GİDECEĞİZ

“Ben bir takım oyuncusuyum. Takım için en iyisini yapacağım … Kaptan benim.”

LSU sözcüsü Michael Bonnette doğruladı LSU’nun niyeti Perşembe günü Beyaz Saray’ı ziyaret edecek, ancak ziyaret için bir tarih belirlenmedi.

LSU Lady Tigers forveti Angel Reese, American Airlines Center'da düzenlenen Women's Final Four NCAA turnuvasının son turunda Iowa Hawkeyes'i mağlup etmesini kutluyor.

LSU Lady Tigers forveti Angel Reese, American Airlines Center’da düzenlenen Women’s Final Four NCAA turnuvasının son turunda Iowa Hawkeyes’i mağlup etmesini kutluyor. (Kevin Jairaj-USA TODAY Sports)

LSU’nun Caitlin Clark’ı yenmesinin ardından Iowa Hawkeyes ulusal şampiyonluk maçında First Lady Jill Biden, her iki takımın da Beyaz Saray’a davet edilebileceğini önerdi.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Biden Pazartesi günü Denver’da ESPN aracılığıyla “Şampiyonların Beyaz Saray’a gelmesini sağlayacağımızı biliyorum, her zaman yaparız,” dedi. “Yani, LSU’nun geleceğini umuyoruz. Ama, bilirsiniz, Joe’ya Iowa’nın da gelmesi gerektiğini düşündüğümü söyleyeceğim, çünkü çok iyi bir oyun oynadılar.”

First Lady’nin basın sekreteri Vanessa Valdivia Salı günü yaptığı açıklamada, First Lady’nin “tarihi oyunu ve tüm kadın sporcuları alkışlamayı amaçladığını” söyledi.

LSU Lady Tigers'ın 10 numarası Angel Reese, 2 Nisan 2023'te Dallas'ta American Airlines Center'da düzenlenen 2023 NCAA Kadınlar Basketbol Turnuvası şampiyonluk maçında Iowa Hawkeyes'e karşı dördüncü çeyrekte tepki veriyor.

LSU Lady Tigers’ın 10 numarası Angel Reese, 2 Nisan 2023’te Dallas’ta American Airlines Center’da düzenlenen 2023 NCAA Kadınlar Basketbol Turnuvası şampiyonluk maçında Iowa Hawkeyes’e karşı dördüncü çeyrekte tepki veriyor. (Tom Pennington/Getty Images)

Açıklamaya rağmen Reese, ekibin bunun yerine Obamaları ziyaret edeceğini söyledi.

HABERLER SUNULDU

“Sana yalan söylemeyeceğim, özrünü kabul etmiyorum çünkü, sen söylediğini söyledin. … ben söylediğimi söyledim. Ve söylediğin bazı şeylerden geri dönemezsin.” ,” dedi Reese Salı günü “Paper Route” podcast’inde. “Yani, sportmenlik için gelmeleri gerektiğini hissettin, değil mi? O spot ışığı alabilirler. Obamas’a gideceğiz, Michelle’i göreceğiz, Barack’ı göreceğiz.”

Kadın kolej basketbolu tüm hafta ilgi odağı oldu ve en çok izlenen ulusal şampiyonluk maçı oldu. bayanlar kolej basketbol maçı ESPN’e göre 9,9 milyon izleyicinin izlediği kayıtlarda.

Haberler’den Ryan Gaydos bu rapora katkıda bulundu

Joe Morgan, Haberler için bir Spor Muhabiridir.