Tom Brady, ‘çılgınca beklentiler’ nedeniyle oğlu için futbolu ‘seçmez’

HalaycıBaşı

New member
Tom Brady tüm zamanların en iyi oyun kurucusu ama çocukları kendi yollarını seçmekte özgürler.

son zamanlarda emekli oyun kurucu Cuma günü ESPN’e katıldı ve gençlik futbolu seviyesinde oyun kurucu oynayan 15 yaşındaki oğlu Jack hakkında konuştu.

Tom Brady, TB12 Spor Terapisi Tüm Sarsıntı Merkezinde Dr. Alina Fong ile yaklaşık on yıldır birlikte çalışmaktadır. (Gilbert Flores/Çeşitli)

Brady onun olmasını umduğunu söyledi oğul bir kariyer bulur bu onu çok çalışmak için motive ediyor ki bu mutlaka futbol olmak zorunda değil.

PATRIOTS, 2023 SEZONUNDA TOM BRADY’Yİ YENİDEN KARŞILAYACAK

Brady, “Umarım hayatında, yapmayı sevdiği bir şeyde çok çalışmak için içsel olarak motive olması için her gün ayağa kalkmasına olanak tanıyan şeyler bulur” dedi. “Futbolu düşünmüyorum . . . çoğunu, bunu yapmasını istemezdim, çünkü insanların ona yükleyeceği çok fazla çılgın beklenti var. Aslında çoğu muhtemelen çok haksız.

“Yani, hayatta hangi yolu seçerse seçsin – ya da oğlum Benny ya da kızım Vivi – ne seçerlerse seçsinler, tıpkı babamın beni desteklediği gibi ben de onları desteklemek için oradayım. Yapmayı sevdiğim bir şey bulduğum için çok şanslıydım. .”

Tom Brady, oğlu Jack ile sahadan çıkıyor

New England Patriots oyun kurucusu Tom Brady, 7 Ağustos 2018’de Foxborough, MA’daki Gillette Stadyumu antrenman tesisindeki New England Patriots eğitim kampından sonra en büyük oğlu Jack, 10 ile birlikte sahadan çıkıyor. (Getty Images aracılığıyla John Tlumacki/The Boston Globe)

Vanity Fair ile Mart ayında yapılan bir röportajda, Brady’s eski eşi Gisele Bündchen Jack’in Michigan Üniversitesi’ne giderek babasının izinden gitme arzusu olduğunu söyledi.

Brady, Jack’i aktris Bridget Moynahan ile paylaşıyor.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Brady, “Bence ebeveynler olarak bizim yapmamız gereken bu,” diye devam etti. Brady, “Çocuklarımızın hayallerini desteklemeliyiz, ne olursa olsun, bunun spor olmasına gerek yok” dedi. “Her şey olabilir. Performans sanatları olabilir, müzik olabilir, bilim olabilir, hukuk olabilir, tıp olabilir. Bence bu ebeveyn olmanın bir parçası, çocuklarınızın hayallerini desteklemek. ”

Brady, 23 NFL sezonundan sonra ikinci kez Şubat ayında futboldan emekli oldu ve bir üyesi olarak yedi Super Bowls kazandı. Yeni ingiltere yurtseverleri ve Tampa Bay Buccaneers.

Oğlu bakarken Tom Brady pas veriyor

Tom Brady (12), 17 Ağustos 2021’de Tampa, Florida’daki One Buccaneer Place’deki AdventHealth Eğitim Merkezinde Tampa Bay Buccaneers Eğitim Kampı sırasında oğlu Jack’i izlerken pas veriyor. (Getty Images aracılığıyla Cliff Welch/Icon Sportswire)

NFL kariyerini paslarda (89.214), touchdown paslarında (649), normal sezon galibiyetlerinde (251) ve bir dizi başka rekorda lider olarak bitirdi.

HABERLER SUNULDU

Brady, bu hafta futbol kariyerinin potansiyel olarak oynayabileceği spekülasyonları nedeniyle sona erdiğini yineledi. Las Vegas Akıncıları gelecek sezon, Jimmy Garoppolo’yu çevreleyen bir endişe dalgasının ortasında döndü.

Brady, “SI Now” ile yaptığı röportajda “Tekrar oynamayacağımdan eminim” dedi.

“Bunu netleştirmeye çalıştım ve bunu söylemeye devam etmekten nefret ediyorum çünkü bunu insanlara zaten birçok kez söyledim.”

Haberler’den Paulina Dedaj bu rapora katkıda bulundu

Joe Morgan, Haberler için bir Spor Muhabiridir.