UConn'dan Dan Hurley, Kentucky koçluğu söylentileri arasında eşini erteledi: 'Şu anda boşanmayı göze alamam'

HalaycıBaşı

New member
Büyük bir sarsıntının ortasında üniversite basketbolu, Dan Hurley, UConn hayranlarına yakın zamanda hiçbir yere gitmeyeceğine dair güvence verdi ve bunun için karısına teşekkür edebilirler.

Connecticut Üniversitesi erkek basketbol takımı Pazartesi gecesi Purdue'yi 75-60 mağlup ederek ulusal şampiyon unvanını başarıyla korudu.

Connecticut Huskies baş antrenörü Dan Hurley, 8 Nisan 2024'te Glendale, Arizona'da State Farm Stadyumu'nda düzenlenen NCAA Erkekler Basketbol Turnuvası Ulusal Şampiyonası maçını Purdue Boilermakers'ı 75-60 yenerek kazandıktan sonra fileyi kesti. (Chris Coduto/Getty Images)

Maç sonrası konuşmasında tecrübeli başantrenör, Huskies'deki geleceği ve sadece arka arkaya şampiyonluklarla yetinmeme konusundaki planları hakkında açıkça konuştu.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Pazartesi gecesi gazetecilere verdiği demeçte, “Yarın eve dönerken kadronun nasıl görüneceği hakkında konuşmaya başlayacağız. Açıkçası, bazı oyuncuları mezun ediyoruz. Potansiyel olarak birkaç oyuncuyu NBA'e erken giriş nedeniyle kaybedeceğiz” dedi.

“Son iki yıldır şahit olduğunuz seviyede basketbol oynayabilecek bir kadro oluşturacağız ve bu kadroyu bir araya getireceğiz. Zihniyetimizin bu olacağını biliyorum. Ona odaklanacağız. Sadece iki yıllık değil, üç yıllık bir süreci bir araya getirmeye çalışıyoruz.”

Hurley'nin UConn'daki başarısı, John Calipari'nin Arkansas'ın yeni baş antrenörü olarak göreve başlamasının ardından tartışma konusu haline geldi. Kentucky'nin erken çıkışı NCAA turnuvasından.

Dan Hurley ağını kesti

Connecticut Huskies baş antrenörü Dan Hurley, 8 Nisan 2024'te Glendale, Arizona'da State Farm Stadyumu'nda düzenlenen NCAA Erkekler Basketbol Turnuvası Ulusal Şampiyonası maçını Purdue Boilermakers'ı 75-60 yenerek kazandıktan sonra fileleri kesti. (Chris Coduto/Getty Images)

UCONN, ARKA ARKA ULUSAL ŞAMPİYONALARI KAZANMAK İÇİN PURDUE'YA HÜKMETİYOR

Ancak Hurley, gazetecilere bu konuda karar vericinin karısı olacağı konusunda şakalaşarak adını potansiyel kısa listeden hızla çıkardı.

Tepkisi hakkında “Aman Tanrım, Kentucky ya da onu New Jersey'den daha da uzaklaştıracak herhangi bir yer” dedi. ESPN aracılığıyla. “Yani, onu sürüklemek zorunda kaldığım Rhode Island'a, sonra da Connecticut'a gittik. Onu yaklaştırdım. Peki şimdi daha da mı? Şu anda da boşanmayı göze alamam. Daha yeni para kazanmaya başladım. “

Hurley, maç sonrası konuşmasında “Bunun endişe verici olduğunu düşünmüyorum” dedi.

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Hurley'nin radarında yeni bir koçluk işi muhtemelen yok. Programın son iki yıldaki başarısını övdü ve onu bir hanedan olarak adlandırmaktan vazgeçti.

Dan Hurley basın toplantısında konuşuyor

Connecticut Huskies baş antrenörü Dan Hurley, 8 Nisan 2024'te Glendale, Arizona'da State Farm Stadyumu'nda düzenlenen NCAA Erkekler Basketbol Turnuvası Ulusal Şampiyonası maçında Purdue Boilermakers'ı mağlup ettikten sonra konuşuyor. (Alysa Rubin/NCAA Fotoğrafları Getty Images aracılığıyla)

“Sanırım bu, belki de bir programın sahip olduğu en iyi iki yıllık dönem açısından orada… Bence bu, geçen yılki takımdan kaybettiğimiz her şey nedeniyle çok uzun vadedeki en iyi iki yıllık dönem. Bu kadarını kaybetmek ve yaptığımızı yeniden yapmak, Duke'tan önce bunu yapan bir programın iki yıllık süreci kadar etkileyici olmalı. Bana göre Florida ve Duke'un yaptıklarından daha etkileyici çünkü onlar tüm programlarını geri getirdiler. takımlardan bazı önemli oyuncuları kaybettik.”

UConn, 2007'den bu yana arka arkaya ulusal şampiyonluk kazanan ilk takım oldu. Bu yılki takım aynı zamanda NCAA tarihinde altı turnuva maçının tamamını çift haneli farklarla kazanan altıncı takım oldu.

Associated Press bu rapora katkıda bulunmuştur.

Haberler Digital'i takip edin
X'te spor yayınıve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.