WNBA yıldızı Kelsey Plum, Giants'tan Darren Waller'a boşanma davası açtıktan sonra sezon dışı 'zorlu' konuşuyor

HalaycıBaşı

New member
İki kez WNBA şampiyonu olan Kelsey Plum, boşandığı haberinin ardından yaptığı ilk kamuoyu açıklamasında offseason'u “zorlu” olarak nitelendirdi. New York Devleri dar son Darren Waller geçen ay kırdı.

ile yapılan bir röportajda FOX 5 Vegas' Cuma günü Paloma Villicana Plum, boşanmaya atıfta bulunarak offseason'da karşılaştığı zorlukların kendisini hem saha içinde hem de saha dışında güçlendirmeye yardımcı olduğunu söyledi.

NFL oyuncusu Darren Waller, 17 Ağustos 2022'de Las Vegas'taki Michelob ULTRA Arena'da oynanan 2022 WNBA Playoffları ilk turunun 1. maçının ardından Las Vegas Aces takımından Kelsey Plum'u kucaklıyor. (David Becker/NBAE, Getty Images aracılığıyla)

“Sezon dışı dönem benim için zordu. Yani eminim ki herkes biliyor – oldukça halka açık. Ama benim adıma çok minnettarım. Sanırım inancım muazzam bir şekilde arttı ve sadece bu değil, aynı zamanda kim olduğumu da biliyorum. Bir nevi ateşle arınıyorsun.”

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

“Bu sezon için heyecanlıyım. Las Vegas için heyecanlıyım, tekrar geri dönmeye çalışıyorum ve taraftarlarımızın da bizimle olduğunu biliyorum. Bu organizasyonun bizimle olduğunu biliyorum. Takımımızın da bu kadar sıkı olduğunu biliyorum.” her zaman olduğu gibi.”

A'ja Wilson ve Kelsey Plum şampiyonluğu kutluyor

Solda A'ja Wilson ve Las Vegas Aces takımından Kelsey Plum, takımın 23 Ekim 2023'te Las Vegas'taki Toshiba Plaza'da düzenlenen WNBA şampiyonluk zaferi geçit töreni ve mitingi sırasında sahnede gülüyorlar. (Ethan Miller/Getty Images)

Las Vegas Aces'in yıldızı geçen ay sosyal medyada ilişkisini hedef alan şifreli bir mesaj yayınladı.

X'e gönderdiği mesajda “Yıkıldım. O adam için ateşin içinden geçtim ama artık gitme zamanının geldiğini görüyorum” diye yazdı.

TUHAF CAITLIN CLARK ETKİLEŞİMLERİ KIDEMLİ YAZICI İÇİN DİSİPLİNE NEDEN OLUYOR

“Tanrı bana inanılmaz bir hayat verdi ve ailemin ve arkadaşlarımın bana gösterdiği derin sevgi için gerçekten çok minnettarım. Bir gün hikayemi paylaşacağım, bugün o gün değil. Acımı dindirme lütfu için teşekkür ederim” affetmek ve ilerlemek için bugün ve her gün neşeyi seçmeye devam edeceğim.”

Clark County'deki çevrimiçi kayıtlar, çiftin 23 Nisan'da boşanma davası açtığını doğruluyor.

Kelsey Plum top sürüyor

Las Vegas Aces takımından Kelsey Plum, 29 Eylül 2023'te Arlington, Teksas'taki College Park Center'da Dallas Wings'e karşı oynanan maç sırasında top sürüyor. (Getty Images aracılığıyla Cooper Neill/NBAE)

için oynayan Waller Las Vegas Baskıncıları o sırada Plum, 4 Mart 2023'te evlendi. Günler sonra Giants'a takas edildi.

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Plum, iki kez WNBA şampiyonu oldu ve 2022 ve 2023'te Aslar ile her iki şampiyonluğu da kazandı.

Aslar, önümüzdeki hafta sezonu Salı günü Phoenix Mercury'ye karşı oynayacakları maçla açtıklarında üçlü turba yolculuğuna başlayacak.

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayınıve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.