WWE yıldızı Randy Orton, Cody Rhodes'un profesyonel güreşte zirveye yükselişini övdü

HalaycıBaşı

New member
Bu içeriğe erişim için Haberler'e katılın

Üstelik ücretsiz hesabınızla binlerce makaleye, videoya ve daha fazlasına sınırsız erişim elde edin!

Geçerli bir e.

E-postanızı girerek, Mali Teşvik Bildirimimizi içeren Haberler Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz. İçeriğe erişmek için e-postanızı kontrol edin ve verilen talimatları izleyin.

Cody Rhodes, Roman Reigns, The Rock ve The Bloodline grubunun geri kalanıyla çatışma rotasına girmeden önce, herkes gibi WWE'de kendine bir isim yapmaya çalışıyordu.

Ünlü güreş ismi “Rhodes”, kariyerinin başlarında olabildiğince fazla ağırlık taşıyordu. Ohio Valley Wrestling'e girdiğinde rekabette bir adım öndeydi çünkü merhum büyük Dusty Rhodes'un babası onu 12 yaşından beri eğitmişti. 2007'de ana kadroya geçmeden önce bölgedeki becerilerini geliştirdi. 2008'in sonlarına doğru süperstar Randy Orton'la aynı gruptaydı.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Ted DiBiase Jr., Randy Orton ve Cody Rhodes, 24 Ağustos 2009'da Las Vegas'ta düzenlenen WWE Pazartesi Gecesi Raw şovunda göründüler. (Ethan Miller/Getty Images)

Kariyeri Pazar günü A&E dizisi “Biography: WWE Legends”da yer alacak olan Orton, Rhodes ve Ted DiBiase Jr. ile The Legacy'ye liderlik etti. Gruptaki iki yıllık koşuya DiBiase ile takım şampiyonluğu da dahildi, ancak grup bunu başaramadı. 2010'da ayrıldı.

Orton, yakın zamanda Haberler Digital'e verdiği bir röportajda, ikili 2000'lerin sonlarında bir araya gelirken Rhodes'un bugün olduğu gibi üstün bir süperstar olma ihtimalini tam olarak görmediğini söyledi.

“Kesinlikle potansiyeli gördüm, ancak onun potansiyelini gördüğümü söylemek gerekirse [is] şimdi, bilmiyorum, 2007'de ya da ne zaman kadroya girse, genç Cody Rhodes'a bakıp 15 yıl sonra Brock Lesnar'ı yeneceğini düşünüp düşünmediğimi bilmiyorum. şimdi” dedi. “Bunu söyleyebileceğimi sanmıyorum. Ancak geçen yaz olduğu gibi Brock'la üç ya da daha fazla maç yaptı ve bu noktaya kadar geldi.”

Rhodes, 2016 yılında WWE'den ayrıldı ve bağımsız devrede sert bir çıkış yaptı. Ring of Honor, TNA Wrestling, New-Japan Pro Wrestling'de yer aldı ve daha sonra All Elite Wrestling'in kurulmasına yardımcı oldu.

2022 yılında AEW'deki dönemi sona erdi. WrestleMania 38'de Seth Rollins'e meydan okuyup onu yendiğinde kalabalığı şaşkına çevirdi. Yırtık göğüs yaralanmasının yanı sıra, Rhodes süperstarlığa fırladı.

Cody Rhodes keyifle bağırıyor

Cody Rodos (Ronald Martinez/Getty Images)

WWE YILDIZI RANDY ORTON, 24 YAŞINDA EN GENÇ ŞAMPİYON OLMAYA HAZIR OLMADIĞINI SÖYLÜYOR, TALKS BELGESEL DİZİSİ BÖLÜMÜ

“Ve ayrıldığında iş için ne yaptı ve bize bir yarışma teklif ederek yetenek için ne yaptı ve şimdi buna rekabet mi derim bilmiyorum ama orada sıcak bir an için Cody bunları aldığı için vızıldıyordu. Orton, “Erkekler bir araya geldi, bir grup adam bir araya geldi, bir TV anlaşması imzaladılar ve bu ürünle dünyanın her yerinden dikkatleri üzerine çekti” dedi. “Ve bence onun bize geri dönmesi, eğer profesyonel bir güreşçiyseniz, olmanız gereken 1 numaralı yerin neresi olduğunu size gösteriyor.”

Rhodes artık Philadelphia'da WrestleMania 40'ta manşete çıkacak ve potansiyel olarak hikayesini bitirip WWE Tartışmasız Evrensel Şampiyonluğu'nu kazanacak.

WWE, birkaç hafta boyunca Royal Rumble'ı üst üste ikinci kez kazandıktan sonra Rhodes'un Rollins'e Dünya Ağır Siklet Şampiyonası için meydan okuyacağını söyledi. Hatta Rock, Rhodes'a karşı WrestleMania ana etkinliğine dahil olmak için geri döndü. Bunun yerine WWE Evreni, Rhodes'un hikayeyi bitirmesi için haykırdı.

Orton, desteğin Rhodes'un şirkette ve sektörde ne kadar popüler ve önemli olduğunun altını çizdiğini söyledi.

“Eve dönmesini seviyorum. Onun soyunma odasının bir parçası olmasını seviyorum” dedi. “Onu diğer genç yeteneklerle konuşurken ve şu anda üst düzey bir adam olarak üstlendiği rol hakkında konuşurken görmek hoşuma gidiyor. Ve sadece üst düzey bir adam olmasa da, muhtemelen kısa bir süre içinde en üst düzey adam olacak.”

2023'te Cody Rhodes

Cody Rhodes, 18 Temmuz 2023'te Sandy Springs, Georgia'da Peacock orijinal WWE belgeseli “American Nightmare: Becoming Cody Rhodes”un kırmızı halı galasına geldi. (Getty Images aracılığıyla WWE)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

“Demek istediğim, şöyle düşünün: Dışarıda dünyanın en büyük süperstarının şu anda WrestleMania'da yarıştığını görmek yerine Cody'nin hikayesini bitirmesini tercih eden pek çok hayran var. Cody'yi görmeyi tercih ediyorlar ve bu çok büyük bir şey. Kadroda bu pozisyonu Cody'den alabilecek başka kimse yok, The Rock bile.”

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayını ve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.