WWE yıldızı Rhea Ripley, imza arayanlarla gergin havaalanı durumunu açtı: ‘Beni rahatsız ediyorlar’

HalaycıBaşı

New member
WWE süperstarı Rhea Ripley, bu hafta başlarında bir havaalanında meydana gelen ve halka açık alanlarda imzasını şiddetle isteyenlere kısa ve öz bir tweet atan bir olay hakkında konuştu.

Ripley, özellikle havaalanında bir hayranla karşılaştığında durumu USA Network’e açıkladı ve herhangi bir şey imzalamayı reddettikten sonra takip edildi ve bu, diğerlerinin de katılmasına neden oldu.

“Bazı taraftarlar bizden bunu yapmamızı beklediklerinde ve hayır dersek yaygara koparmaya başladıklarında bu bir nevi hak edilen bir şey. Bu yüzden bugün beni havaalanının dışında takip eden bir hayranım vardı çünkü onlara hayır dedim çünkü elimde bir şey yoktu.” zaman ve imzalanmak istedikleri şeylerin hepsi aynıydı,” dedi Ripley.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Rhea Ripley, 21 Kasım 2021’de Brooklyn, New York’taki Barclays Center’da WWE Survivor Series sırasında kadınlar beşe beş eleme maçında. (Joe Camporeale-USA TODAY Sports)

“Özellikle bir hayrandı, kötü şöhretli biri, her zaman havaalanında imzalarımızı alıyor ve onları eBay’de satıyor – yüzünü biliyoruz, kim olduğunu biliyoruz. Ana kışkırtıcı oydu, beni takip etti ve diğerleri de onu takip etti.” ve ben Uber’imi bulmaya çalışırken hepsi beni takip etti. Bu yüzden onlara hayır demeye çalışıyorum ve hepsi ısrarcı davranıyor ve sonunda kayboldum, Uber’imin nerede olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu ve ben de bitirdim. Herkesten uzakta merdivenlerden aşağı iniyorum ve etrafım bu beş adamla çevrili ve beni rahatsız ediyorlar.

“İnsanların bunun ne kadar tehdit edici olduğunu anladıklarını sanmıyorum. Özellikle de ne olacağını bilmediğin için. Bu insanları tanımıyorum.”

Ripley, hayranlarla fotoğraf çekmekte sorun yaşamadığını ve desteği sevdiğini ancak “çabuk para kazanmaya” çalışanlara itiraz ettiğini açıkça belirtti.

Rhea Ripley, 28 Ocak 2023'te San Antonio'daki Alamodome'daki WWE Royal Rumble'dan sonra düzenlediği basın toplantısında medya mensuplarına konuşuyor.

Rhea Ripley, 28 Ocak 2023’te San Antonio’daki Alamodome’daki WWE Royal Rumble’dan sonra düzenlediği basın toplantısında medya mensuplarına konuşuyor. (Joe Camporeale-USA TODAY Sports)

TRISH STRATUS-LITA REKABETÇİSİ WWE’DE KADIN GÜREŞİNDE DEVRİM YAPMAYA YARDIMCI OLDU: “İSTEYEBİLECEĞİMİZ HER ŞEY BU”

“Fotoğraf istersen, ben fotoğraf çekmeye hazırım ve herkesin de öyle olduğunu biliyorum. Senin ve bizim bir fotoğrafımız varsa, imzalayacağım çünkü bu kişisel bir şey ve ben Bunu koruyacağınızı ve buna değer vereceğinizi biliyorum ve siz gerçek bir hayransınız, biz havaalanındayken sadece bizden hızlı para kazanmaya çalışmıyorsunuz” dedi. “Özellikle bir havaalanında, çoğu durumda uykusuz kalıyoruz, acelemiz var, yemek yemedik ve sonra sizden bir şey beklemek için gırtlağımıza atlayan insanlar var. Bu çok fazla.”

Ripley, diğer normal insanlarla aynı saygıyı istediğini söyledi.

Ripley, WrestleMania’ya giden yolda müthiş bir kaç ay geçirdi. Charlotte Flair’e karşı atış yapan ilk yarışmacı olarak kadın Royal Rumble’ı kazandı.

Rhea Ripley, 28 Ocak 2023'te San Antonio'da düzenlenen Alamodome'da WWE Royal Rumble'ı kazandıktan sonra tepki gösteriyor.

Rhea Ripley, 28 Ocak 2023’te San Antonio’da düzenlenen Alamodome’da WWE Royal Rumble’ı kazandıktan sonra tepki gösteriyor. (Alex Bierens de Haan/Getty Images)

Ripley bir süredir televizyonda gerçekten kaybetmedi. Aralık ayında “Monday Night Raw” programında Bayley’nin kendisine ve Asuka’ya karşı kazandığı üç yönlü maçta kaybeden takımın bir üyesiydi. Daha sonra Finn Balor ile Edge ve Beth Phoenix’e karşı karma bir takım maçında kaybetti.

HABERLER SUNULDU

Bir başka Kıyamet Günü üyesi olan Balor, Edge ile olan düşmanlığını WrestleMania’da da kesin olarak bitirmeye çalışacak. Maçları Hell in a Cell’de oynanacak.

Ryan Gaydos, Haberler Digital’in kıdemli editörüdür.