Yankees taraftarları, Fernando Tatis Jr.’a ‘steroid’ ilahileriyle serenat yapıyor; Padres dış saha oyuncusu bunun tadını çıkarıyor

HalaycıBaşı

New member
Fernando Tatis Jr., Major League Baseball’un yeni kötü adamı olmayı kesinlikle seviyor.

San Diego Padres dış saha oyuncusu, bir motosiklet düşüşünden sakatlandıktan sonra 2022 sezonunun tamamını kaçırdı, ancak geri döneceği sırada performans artırıcı ilaçlar nedeniyle 80 maç askıya alındı.

Tatis bu yılın başlarında geri döndü, ancak kariyerinin geri kalanında alay konusu olacak. Bu kesinlikle Cuma gecesi Bronx’ta farklı değildi.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

San Diego Padres takımından Xander Bogaerts #2 ve Fernando Tatis Jr. #23, New York City’nin Bronx ilçesinde 26 Mayıs 2023’te Yankee Stadyumu’nda New York Yankees’e karşı kazandıkları galibiyeti kutluyor. San Diego Padres, New York Yankees’i 5-1 mağlup etti. (Elsa/Getty Images)

New York’ta Yankees’e karşı Padres maçında, sağ saha Bleacher Creatures, Tatis’i uzun “steroid” alay hareketleriyle vurdu.

Çoğu oyuncu bunu görmezden gelir ve muhtemelen bundan nefret eder – ancak Fernando Tatis Jr. çoğu oyuncu değildir.

Yıldız dış saha oyuncusu, her saniyesinden keyif almışa benziyordu ve alay konusu oldu.

Oh, ve Tatis orada bitmedi – üst güverteye bir ay vuruşu vurdu, destansı bir yarasa takla attı ve San Diego’nun Bronx’taki 5-1 galibiyetinde üçüncü üssü yuvarlayarak hayali bir zıplama vuruşu yaptı.

Bu, Tatis’in alay hareketlerini ilk kez eğlendirişi değil. Chicago Cubs ona “Steroid kullanıyor” tezahüratıyla vurduğunda, gerçekten onunla dans etti.

Tatis, “yanlışlıkla” bir Clostebol içeren ilaçbir saçkıran vakasını tedavi ettiği için yasaklı bir madde.

Fernando Tatis, Yankee hayranlarına el sallıyor

San Diego Padres’in 23 numaralı Fernando Tatis Jr.’ı, 26 Mayıs 2023’te New York şehrinin Bronx ilçesindeki Yankee Stadyumu’nda New York Yankees’e karşı galibiyetini kutluyor. San Diego Padres, New York Yankees’i 5-1 mağlup etti. (Elsa/Getty Images)

METS OYUNCULARI, MARCUS STROMAN’I ESKİ TAKIMI HÖYÜKTE ALAY ETTİĞİ İÇİN PARÇALAYACAK: ‘BİRAZ SAYGI GÖSTERİN’

Yaptığı açıklamada, “Aldıklarımda yasaklı madde olmamasını sağlamak için elimdeki kaynakları kullanmalıydım. Bunu başaramadım.”

Tatis, başlangıçta cezaya itiraz ettiğini ancak, “Bu sonucun benim hatam olduğunu anladım ve bu nedenle cezamı çekmeye hemen başlamaya karar verdim.

Hatam için hiçbir mazeretim yok ve sevdiğim bu oyunu asla hile veya saygısızlık yapacak bir şey yapmam” dedi.

Fernando Tatis homer'ı kutluyor

San Diego Padres takımında 23 numara olan Fernando Tatis Jr., 26 Mayıs 2023’te Bronx, New York’ta Yankee Stadyumu’nda New York Yankees’e karşı altıncı vuruşta bir home run yaptıktan sonra üslerin etrafında koşar. (Matt Thomas/San Diego Padres/Getty Images)

HABERLER SUNULDU

Tatis, 2021 sezonundan önce 13 yıllık, 340 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı. MLB tarihindeki en kazançlı üçüncü anlaşma o zaman. Francisco Lindor, o sezon başlamadan önce onu 1 milyon dolar geride bıraktı ve Aaron Judge’ın bu sezon dışında yaptığı dokuz yıllık, 360 milyon dolarlık anlaşma da Tatis’in sayısını geçti ve takım arkadaşı Manny Machado, Açılış Günü’nden önce 350 milyon dolarlık bir uzatma imzaladı.

Çılgın imzalarına rağmen, Padres sadece 24-27 ve NL West’te dördüncü sırada.