Yankees’ten Aaron Boone, Blue Jays atış koçuna bağırıyor gibi görünüyor: “Otur aşağı, Pete”

HalaycıBaşı

New member
New York Yankees ve arasındaki düşmanlık Toronto Mavi Jays Perşembe günü dört maçlık serilerinin son maçında devam etti.

Yankees yöneticisi Harun Boone Perşembe günü New York’un 4-2’lik galibiyeti sırasında Blue Jays atış koçu Pete Walker’a bağırmış gibi göründü.

Toronto Blue Jays menajeri John Schneider ve atış koçu Pete Walker, Toronto Blue Jays ile Seattle Mariners arasında 30 Nisan 2023’te Toronto, Kanada’da Rogers Center’da oynanan MLB maçında sığınakta görülüyor. (Cole Burston/Getty Images)

Boone, “Sen delisin. Sen delisin,” diye bağırır göründü. “Otur yerine, Pete.”

DODGERS’IN HAYRANI, STADYUM DIŞINDAKİ KAVGA SIRASINDA BİLİNÇSİZ BİR ŞEKİLDE VURUYOR

Maçtan sonra Boone, Walker’ın kendisine bağırdığını söyledi. Yankees’in üçüncü temel koçu Luis Rojas.

NJ.com’a göre Boone, “Ah, bilmiyorum. Yine Luis’e bağırıyordu,” dedi. “Ayrıldığımıza sevindim. Uzak durmaya çalışıyordum. [interacting with their] Dugout ve ben kendi kurallarımı adamlarımıza karşı çiğnedik, bu yüzden bunun için özür dilerim.”

Dört maçlık seri, ilk maçtan itibaren iki taraftan da cıvıltılarla doldu. Blue Jays yayını ekip, bir vuruş sırasında kendi sığınağına bakan Aaron Judge’ı yakaladı ve Yargıç’ın işaretleri çaldığını ima etti.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Aaron Boone hakeme bağırıyor

New York Yankees’in menajeri Aaron Boone, 15 Mayıs 2023’te Toronto, Kanada’da Rogers Center’da Toronto Blue Jays’e karşı oynadıkları MLB maçında ev sahibi hakem Clint Vondrak’ın yüzüne bağırıyor. (Cole Burston/Getty Images)

İkinci oyunda, Yankees sürahi Domingo Almanca yapışkan bir madde kullandığı için atıldı ve daha sonra Major League Baseball tarafından 10 maçlık bir uzaklaştırma olarak değerlendirildi.

Her şey söylenip yapıldıktan sonra, Yankees Toronto’dan dört maçın üçünü aldı ve iki takım 19 Eylül’e kadar birbirimizi tekrar görmek zorunda kalmayacak.

HABERLER SUNULDU

Yankees dış saha oyuncusu Aaron Hicks, “Sürekli olarak bir takımla tekrar tekrar oynadığınızda, biraz can sıkıcı olmaya başlıyor,” dedi. “Artık onları bir süre görmeyeceğiz, bu güzel. Diğer takımlarda oynayabilirsin.”

Ev koşusu sonrasında Aaron Yargıç

New York Yankees takımında 99 numara olan Aaron Yargıç, 16 Mayıs 2023’te Toronto, Ontario, Kanada’da Rogers Center’da Toronto Blue Jays’e karşı sekizinci vuruşta sayı vuruşunu yaptıktan sonra bunu kutluyor. (Vaughn Ridley/Getty Images)

Yargıç, saçmalıklara rağmen tüm serilerde kilitlendi, dört home run başlattı ve yedi run yaptı.

Yargıç, “Ben sadece işimi yapmaya çalışıyorum” dedi. “Üzüldüm ama bu konuda yapabileceğim bir şey yok. Hala oraya gidip oynamam gerekiyor.”

Associated Press bu rapora katkıda bulunmuştur.

Joe Morgan, Haberler için bir Spor Muhabiridir.