Zach Wilson'ın eski kız arkadaşı, eski en iyi arkadaşı, nişanından bir hafta sonra nişanlandığını duyurdu

HalaycıBaşı

New member
Zach Wilson'ın eski sevgilisi ve eski en yakın arkadaşı, nişanlanmasından sadece bir hafta sonra nişanlandıklarını duyurdu.

Wilson'la BYU'da takım arkadaşı olan Washington Commanders geniş alıcısı Dax Milne ve Denver Broncos oyun kurucusunun eski sevgilisi Abbey Gile, pazartesi günü Instagram üzerinden nişanlandıklarını duyurdular.

Milne'in Instagram'da paylaştığı fotoğrafta, Gile'e sahilde evlenme teklif ettiği ve Gile'in de evet dedikten sonra gülümseyerek kameraya yüzüğünü gösterdiği görülüyor.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR KAPSAMI İÇİN TIKLAYIN

Washington Commanders'ın 15 numaralı oyuncusu Dax Milne, 28 Temmuz 2022'de Virginia, Ashburn'deki OrthoVirginia Eğitim Merkezi'nde düzenlenen eğitim kampında sahaya çıkıyor. (Scott Taetsch/Getty Images)

Wilson ve model sevgilisi Nicolette Dellanno, yakın zamanda İtalya'da yaptıkları tatil sırasında nişanlandıklarını duyurdu.

“Hayatımın aşkına, seninle tanışana kadar aşkın ne olduğunu gerçekten hiç anlamamıştım. Sen sadece partnerim değil, aynı zamanda en iyi arkadaşım ve her şeyimsin. Seninle bir ömür boyu sürecek anılar biriktirmek için sabırsızlanıyorum,” diye yazdı Instagram gönderisinin altına. “Nic, seni seviyorum.”

BRONCOS'TAN ZACH WILSON İTALYA'DA KIZ ARKADAŞIYLA NİŞANLANDI: 'EN İYİ ARKADAŞIM VE HER ŞEYİM'

Ancak Milne ile Gile arasındaki bu birliktelik, Wilson'la birlikte gelen dramayı daha da artırıyor.

Wilson ve Gile, 2022'ye kadar birlikteydiler; ancak daha sonra Gile'ın Milne'e geçtiği ortaya çıktı; Milne, Wilson'la sadece takım arkadaşı değil, aynı zamanda BYU'da oda arkadaşıydı.

Zach Wilson ve Nicollette Dellanno

Zach Wilson ve Nicollette Dellanno nişanlandı. (İnstagram)

Gile, Milne ile çıktığını açıkladıktan sonra sosyal medyada alay konusu oldu. Ancak eleştirmenlerine Wilson'ın “annesinin en yakın arkadaşıyla yattığını” söyleyerek yanıt verdi.

New York Jets'in kendisini 2. sıradan draft etmesinden sonra takımda yer alan Wilson, taraftarların Gile'ın bu yorumlarına kesinlikle katıldığını gördü, ancak Wilson bu durumla ilgili hiçbir zaman kamuoyuna bir açıklama yapmadı.

Bu arada Gile ve Milne, hayranlarının konuyla ilgili düşüncelerini dile getirmekte ısrar etmesi üzerine sosyal medya paylaşımlarındaki yorumları silmeye ve engellemeye başladılar.

Wilson, Jets'teki başarısız döneminin bu yıl sezon dışı takasıyla sona ermesinin ardından Broncos'la yeni bir sayfa açtı ve Mile High'da geniş bir oyun kurucu pozisyonu için rekabet edebilir hale geldi.

Zach Wilson sahada görünüyor

New York Jets'in 2 numaralı oyuncusu Zach Wilson, 17 Aralık 2023'te Florida, Miami Gardens'daki Hard Rock Stadyumu'nda Miami Dolphins'e karşı oynanacak maçın öncesini izliyor. (Zengin Hikaye/Getty Images)

FOX NEWS UYGULAMASINI ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Aynı zamanda Milne, Commanders ile dört yıllık çaylak sözleşmesinin son yılını oynamaya hazırlanıyor. 2021'deki yedinci tur seçimi, kasık sakatlığı nedeniyle geçen sezon sahada hiç zaman görmedi. İlk iki sezonunda 120 yarda ve bir gol için toplam 15 yakalama yaptı.

Haberler Digital'ı takip edin X'te spor haberlerive abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.

Scott Thompson, Haberler Digital'da spor yazarıdır.